Ultratenký průhledný obal Fixed pro Huawei Nova 3

Na našem fóru už máme několik desítek majitelů modelu Huawei Nova 3 a jak jsem si všiml, někteří už na svém přístroji používají průhledný obal Fixed. Sám tento obal vlastním a jsem s ním velmi spokojen, proto mu zakládám samostatnou diskuzi. Co je potřeba říci - existují hned dva průhledné obaly Fixed pro model Huawei Nova 3, jeden je klasický a druhý ultratenký. Tato diskuze tedy bude věnována ultratenké variantě, která velmi dobře chrání váš přístroj, přitom ale zbytečně nezvětšuje jeho rozměry a prakticky nic neváží. Co je důležité - jelikož se bavíme o průhledném obalu, nadále zůstane zachován velmi atraktivní design modelu Huawei Nova 3, bez problémů také jdou ovládat všechny funkce tohoto přístroje. Pokud ale chcete mít lépe chráněný fotoaparát, doporučím naopak klasickou verzi průhledného obalu Fixed pro tento přístroj (vzhledem k vystouplým čočkám), záleží jen na vašich preferencích. Jaké jsou vaše zkušenosti s tímto průhledným obalem? Já osobně jsem opět (jako už mnohokráte v minulosti) spokojený.

image
image
image
image
Nova3_1.JPG
900 x 598 - 314K
Nova3_2.JPG
900 x 598 - 306K
Nova3_3.JPG
900 x 598 - 328K
Nova3_4.JPG
900 x 598 - 268K
Štítky:
«1345678

Komentáře

• Moc hezký, co čočky fotoaparátu, nepřečnívají?
    Asi budoucí adept na mou Novu 3 :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • Nyní jsem koupil fixed ultratenky na hurá mobilu a škoda, že když položím telefon na záda, tak se opře o foťáky. Takže asi půjdu do tlusté verze abych zamezí poškrábání čoček
    Poděkovat autorovi 1
  • @Jozef_HuaFan fakt jsou vystouple čočky? Nešlo by foto? :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Asi ho ještě taky tedy koupím, nebo je možnost přímo přes @Jozef_HuaFan ?? :blush:
    Poděkovat autorovi 0
  • Já to časově nestíhám... Jako ony jsou vystouplé o nula nic, ale kdo chce mít jistotu...
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak pořád nevím pro který se rozhodnout, ultratenký nebo silnější, když už jsem chtěl objednat na mall.cz tak nebyl skladem, raději bych chtěl Fixed, mám už s jejími kryty dobrou zkušenost :smile:
    Poděkovat autorovi 1
  • Já mám ten normální Fixed a podle fotek od Jozefa to na těle telefonu vypadá podle mého názoru na první pohled stejně ani to nezvětšuje moc velikost. Pokud chceš Fixed, tak bych bral co je po ruce. Chybu neuděláš ani s jedním.
    Poděkovat autorovi 0
  • Yari napsal(a):

Tak pořád nevím pro který se rozhodnout, ultratenký nebo silnější, když už jsem chtěl objednat na mall.cz tak nebyl skladem, raději bych chtěl Fixed, mám už s jejími kryty dobrou zkušenost :smile:

Hele, ber to ekonomicky, vem oba a uvidíš....můžeš je točit. Ve finále nejsme tak bohatí abychom si nekoupili oba :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Já to vidím taky na oba, pač je chci sama porovnat. Doufám, že je seženu. Na oba čekám nějak dlouho :smiley: Tak dám když tak vědět :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Já mám zítra připravený v práci zadní průhledný od FIXED, dodavatel přivezl na vyzkoušení, nevím jaký, tak se těším a zítra dám vědět jestli klasický nebo ultratenký a pak písnu jakej je :smiley: , ideální by bylo, kdyby mi přivezl oba, ale obávám se že pživeze jen jeden :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Tohle prostě nepochopím. Jak dlouho se připravuje prodej nového modelu? Jak dlouho je stanoveno datum začátku prodeje? A nejsou schopni dodat pouzdra? Nový,krásný telefon a než bude k prodeji pouzdro,tak bude poškrábanej?
    Poděkovat autorovi 0
  • @zakopapousek když jsem dostatečně s předstihem psal třem dodavatelům, tak mi všichni odpověděli, že zadní kryt bude v balení a tak nepospíchali, marně jsem jim říkal, že nebude, bohužel pak ještě v recenzích před zahájením prodeje různé weby zase udávaly, že v balení kryt je....
    Poděkovat autorovi 0
  • A k tomu ty skleněný záda! Telefon krásně klouže po podložce. Hlídám to jak ostříž a přesto mi dnes spadl ze stolu! Položil jsem ho na hromadu papírů a najednou rána..☹ Nadšení mě opouští,asi půjde do světa a vrátím se k P20 lite.
    Poděkovat autorovi 0
  • Souhlas. Na jine trhy jde mobil jiz s obalem v baleni. Proto maji vyrobci cas.
    Poděkovat autorovi 0
  • @zakopapousek Jako sorry, kvůli neschopnosti koupit si kryt kritizovat telefon? Krytů už je dost, včera objednaná další Nova 3 a rovnou dojedou další dva kryty. Nebo jw problém, že nejsou zadarmo? Nechápu.... Jo je škoda, že není nouzový základ v balení, ale prostě to tak je a netřeba brečet...
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak dnes dorazil ultratenký obal co má Jozef :smile: a tvrzené sklo FIXED, přikládám fotky, obal se perfektně drží a přestože je tenký tak chrání i fotoaparát, sice o fousek, ale přece přesahuje :smile: , sklo jsem se bál nalepit kvůli flekům pod sklem, ale neobjevily se a to jsem sakra rád :smile: , za mě jak s obalem tak sklem spokojenost, přikládám fotky :smile: imageimageimageimageimageimageimage
    IMG_20180907_110136.jpg
    2855 x 3968 - 3M
    IMG_20180907_110210.jpg
    3691 x 2457 - 2M
    IMG_20180907_110254.jpg
    3802 x 2533 - 2M
    IMG_20180907_110632.jpg
    2422 x 3632 - 2M
    IMG_20180907_110713.jpg
    3968 x 2976 - 3M
    IMG_20180907_110841.jpg
    3776 x 2515 - 2M
    IMG_20180907_110804.jpg
    3261 x 2545 - 4M
    Poděkovat autorovi 3
  • Ren79Ren79  
    upraveno 7. September 2018
    Sklo vypadá dost dobře škoda že není na můj Play taky, ale možná by pasovalo to na Novu podle výřezu na větší reproduktor hmm :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • @Ren79 ze skla jsem mile překvapen, do ElectroWorldů dorazí v nejbližší době sklo na HONOR Play, jakmile dorazí tak ho lípnu na vystavenej a hodím ti fotku do sekce Honor PLay ok? :smile:
    Poděkovat autorovi 1
  • Ren79Ren79  
    upraveno 7. September 2018
    Vudce1978 napsal(a):

@Ren79 ze skla jsem mile překvapen, do ElectroWorldů dorazí v nejbližší době sklo na HONOR Play, jakmile dorazí tak ho lípnu na vystavenej a hodím ti fotku do sekce Honor PLay ok? :smile:

To by bylo super, díky moc dopředu :smiley: Mám nějaké sklo z číny teď nalepené, ale po stranách a hlavně dole u brady klasicky nedoléhá
    P.S. Podle toho výřezu na reprák mi to připadá jak kdyby to pasovalo i na Play :)
    Poděkovat autorovi 0
  • @Vudce1978 děkujeme ti za zkušenosti s ultratenkým pouzdrem a sklem :smile:
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.