Nastavenie zvonenia pre jednotlivý kontakt

Mobil mám od včera...na niektoré kontakty chcem určité zvonenie. Skúšal som tento postup, vybrať kontakt, klik na tón zvonenia, vyberiem to ktoré chcem, kliknem naň, zafarbí sa voľba krúžku namodro, potom odkliknem fajku hore vpravo na displeji. Zvonenie by sa malo zmeniť, ale stále zvoní rovnako ako zvonenie vybraté pre všetky prichádzajúce hovory. Na predošlom P8 Lite tento postup funguje. Kde je chyba? Ďakujem

Komentáře

• Zdravím, možná by to mohlo dělat, pokud je seznam kontaktů uložen jak v telefonu, tak i na účtu Google.
    Jinak stejný postup dělám u Mate10P a jede bezproblémově...
    Poděkovat autorovi 0
  • lotr_Mates napsal(a):

Zdravím, možná by to mohlo dělat, pokud je seznam kontaktů uložen jak v telefonu, tak i na účtu Google.
    Jinak stejný postup dělám u Mate10P a jede bezproblémově...

Zdravím, čo poradíte? Ako odstrániť ten Google účet?

Poděkovat autorovi 0
  • Použil som tento postup z webu:
    Otvorte v zariadení aplikáciu Nastavenia.
    Klepnite na položku Používatelia a účty.
    Klepnite na účet, ktorý chcete odstrániť, a potom Odstrániť účet.
    Ak ide o jediný účet Google v zariadení, budete musieť z bezpečnostných dôvodov zadať vzor, kód PIN alebo heslo zariadenia.
    ...ale problém so zvonením pretrváva.
    Ešte mám účty Facebook, Messenger, Viber a WhatsApp. Aj tieto odstrániť? To som blázon... :-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Osobně mám nastaveno (Kontakty / tři tečky / Předvolby zobrazení) zobrazovat všechny kontakty (celkem 3858, po inteligentním sloučení 1041) a s vyzváněním u jednotlivých kontaktů problém nemám. Účtů v telefonu mám také dost a jejich mazání jsem nemusel řešit.

Možná zkusit restartovat telefon nebo ještě provést WipeCache...
    Poděkovat autorovi 0
  • Riešim, hľadám, do WipeCache sa mi veľmi nechce...updatoval som EMUI na najnovšiu verziu, skúsim dať vybrané čísla do adresára...
    Poděkovat autorovi 0
  • Wipe nesmaže žádná data, jenom pročistí systémovou paměť, neboj :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • Vyriešené, vytvoril som skupinu Rodina a do nej som pridal manželku, vybral patričné zvonenie a konečne to funguje. Ďakujem aj tak za pomoc.
    Poděkovat autorovi 0
  • Že není zač, i když jsem moc nepomohl :wink:
    Poděkovat autorovi 1
  • ...ale bol si jediný, ktorý sa snažil ... :-)
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.