Huawei P20 lite | Cellularline Selfie Case

upraveno 22. September 2018 v Huawei P20 lite
Huawei P20 lite je velmi oblíbený mobilní telefon a to se projevuje také ve světě příslušenství, výběr různých pouzder a obalů je totiž velmi široký a každý si může vybrat doplňky dle vlastního uvážení. Sám jsem už v minulosti vyzkoušel několik pouzder pro Huawei P20 lite a mám hned několik favoritů (nejvíce se mi líbí zadní kryt Fixed Tale a slabost mám také pro pouzdro Cellularline Tetra Force Shock Twist), přesto jsem se rozhodl experimentovat dále a nějakou dobu používal Cellularline Selfie Case. A ačkoliv fanouškem selfie rozhodně nejsem (a když vidím selfie v názvu nějakého výrobku tak mě to spíše odradí), pouzdro jako takové je fajn. Je pevné, telefon dobře chrání a skvěle na něm sedí. A proč je to vlastně Selfie Case? Zadní strana je velmi přilnavá, telefon v pouzdru tak můžete umístit na zrcadlo respektive na jakékoliv sklo a bude tam držet. Pořizování selfie je tak v jistých situacích výrazně jednodušší než kdy předtím a nemusíte nutně při fotografování držet telefon v ruce, naopak použijete samospoušť a zaměříte se na vytvoření co nejlepšího snímku. Takže za mě ano, tohle je šikovné pouzdro pro Huawei P20 lite.

image
image
image
image
image
image

Komentáře

Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.