Pouzdro Noreve se k modelu Huawei P20 Pro nehodí

V minulosti jsem byl velikým fanouškem kožených krytů od společnosti Noreve (a vlastně jím stále jsem), v případě modelu Huawei P20 Pro jsem se ale rozhodl vyzkoušet trochu jiný produkt a volba padla na klasické pouzdro typu kniha. A aby toho nebylo málo, zvolil jsem velmi výraznou barvu. Výsledkem je pouzdro, které rozhodně zaujme na první pohled a je velmi pravděpodobné, že stejný výrobek nikdy nepotkáte. Materiály jsou špičkové, zpracování příkladné, ochrana pro telefony skutečně nadstandardní.

To ale současně nic nemění na tom, že podobné pouzdro se podle mého k modelu Huawei P20 Pro vůbec nehodí. Z původně tenkého a stylového přístroje se rázem stává neforemný kvádr, který se bude o přízeň zákazníků ucházet jen velmi těžko. Možná kdyby mi bylo o třicet let více, pak bych po něčem podobném sáhl, do té doby se ale budu raději držet zavedených kožených krytů a klasických barev. Pouzdro jsem ale objednával s vědomím, že stejně mám na telefonu skin Dbrand a žádné pouzdro na něm mít nechci, ať by tedy bylo jakkoliv kvalitní, stejně bych jej nepoužíval. Najde se tady někdo, komu se toto pouzdro líbí?

image
image
image
Noreve_7.JPG
900 x 598 - 310K
Noreve_9.JPG
900 x 598 - 342K
Noreve_10.JPG
900 x 598 - 319K

Komentáře

Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.