Huawei Mate 20 Pro oficiálně představen - revoluce přichází

1246762

Komentáře

• Jak je to s těma notifikacema? To tam nejsou vůbec? Nebo nejsou6jen v té horní liště?
    Poděkovat autorovi 1
  • lublub  
    upraveno 17. October 2018
    lotr_Mates 17 minutes ago Nahlásit
    Mě šlo o tu cenu 24.978 Kč, většina jej nabízí za 24.990-24.999 Kč, takže krásná slevička 12-21 Kč :mrgreen:

jasně nechceš slevu zadarmo.. navíc za barandovanej pravděpodobně jednosimkovej foun.. a to se vyplatí :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 17. October 2018
    @lub S cenovkou, to byla ode mně trošku nadsázka :wink:
    A uvidíme, s čím operátoři přijdou. Třeba i Vodáč už nebude dávat jednosimky, a už na Mate10P myslím žádnej brand nebyl, jenom nějaký jejich dodatečný balíček. Osobně mě to nijak tedy nelimitovalo (až na tu jednu SIM).
    Ona když je možnost to vzít z firemního budgetu, proč ne :mrgreen:
    Poděkovat autorovi 0
  • Na Pro verzii to bude s notifikáciami horšie. Notch (výrez) je veľmi široký a tým pádom sa tam nevojde skoro žiadna notifikácia. Samozrejme, po stiahnutí hornej lišty sa notifikácie zobrazia, ale keď nebudeš chvíľu pri telefóne a nebudeš ju počuť, tak si ani nemusíš všimnúť, že nejakú notifikáciu máš. S čím tak trochu súvisí aj absolútne mizerný AoD u Huawei, ktorý (niekedy) nezobrazuje ani to, čo má naprogramované - skúsenosti s P20 Pro.
    Poděkovat autorovi 3
  • @Jozef_HuaFan Prosimtě, tak nějak jsem zapoměl, které barevné varianty mají tu povrchovou úpravu? Nechce se mě lovit na netu....
    Poděkovat autorovi 0
  • Zelená a modrá. Takže u nás iba modrá ;)
    Poděkovat autorovi 1
  • podle mě při nedostatku místa, notfikace novější nahradí tu starší, né že se nezobrazí..
    Poděkovat autorovi 0
  • Čo som včera prešiel pár videí, tak systémové ikony zabrali veľmi veľa miesta. Niekde dokonca aj všetko voľné miesto, záleží na tom čo máš zapnuté na zobrazenie (napr. rýchlosť siete ja zapnuté nemám)...
    Poděkovat autorovi 0
  • Myslím, že úplně stejně je v systému zobrazení notifikaci ve stavovém řádků na tom nový MI8 od Xiaomi. Notch má ještě širší, takže se tam nevejde prostě nic, u Xiaomi ani ikona zapnutého BT. Řešení je stejné jako u Apple, notifikace jsou vidět pouze po stažení roletky.
    Poděkovat autorovi 0
    Jinak co jsem si telefon osahal tak se mi celkově líbí, jen se mi zdá celkem dost těžký, ale to je o zvyku.
    Prostě bych si asi zvykl hodně rychle :smiley:
    Ještě dodatek k nové nanoSD. V predobjednavce je karta 128GB. Jinde než u Huawei ji nepouzijete. A cena těch karet je teda zatím hodně vysoko. 128GB cca 2100kc.
    Osobně bych ji asi stejně nevyužíval, plně by mi stačila paměť telefonu.
    Poděkovat autorovi 0
  • @Jozef_HuaFan - jozef asi nevies ci ta NANO card sa bude dat vyuzivat aj v dalsich telefonoch ktore pridu na trh od Huawei ( lebo podla man je to nezmysel) aby karta fungovala len s Mate 20 rodinkou..... proste kto by to akoze zaplatil ten VYVOJ novej karty??
    Poděkovat autorovi 0
  • No konečně to sem napsal... Včera ho pomalu nedal z ruky, Mate 20 Pro zkrátka není nějaký starý Pixel :smile:

Ale ano, AOD má Pixel lepší, to uznám.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jozef_HuaFan napsal(a):

No konečně to sem napsal... Včera ho pomalu nedal z ruky, Mate 20 Pro zkrátka není nějaký starý Pixel :smile:

Ale ano, AOD má Pixel lepší, to uznám.

No, "starý pixel" Lepší telefon jsem zatím neměl, uvidíme co se stane nyní po uvedení nového MATE na trh ;)
    Poděkovat autorovi 0
    I u Xiaomi by se tam notifikace vlezly. Ale proste se tam nezobrazuji. Stejne jako by mohl AoD fungovat plnohodnotne u Huaweie ale proste nefunguje. Manazeri sou s timto spokojeni tak hotovo :)

Jinak opet stara pisnicka. Pokud nekdo napise jak je to super telefon a nejlepsi na trhu (coz je samozrejme nesmysl) tak je to ok. Pokud si nekdo na neco postezuje a nelibi se mu tak se dostane odpovedi ze si nema stezovat a at si ho rovnou nekupuje :) Ovecky fakt.
    Poděkovat autorovi 0
  • Nadherny telefon,to se opravdu povedlo,.Jozef,co ten zakriveny displej,nehazi ty zahnute hrany neprijemne odlesky?Jinak myslim,ze to je opravdu zabijak a ma zadelano stat se nej telefonem na trhu.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak pánové já už mám objednané i pouzdra z Ebay. Ještě se podívám po nějakém skle na foťák. Předek asi chránit nebudu (pokud Jozef potvrdí folii) Jo a v zahraničí u Unibox mají průhledný kryt. U nás bude také? Já právě objednal jen černý, modrý, šedý.... :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Stran AOD jsem už několikrát psal zpětnou vazbu, ale asi to zase tolik lidí netrápí...
    Poděkovat autorovi 0
  • Pre-order urobený na koľko som v UK tak som neváhal ani sekundu aj keď môj p20pro nemá ani mesiac ale ta ponuka sa nedala odmietnuť. MATE P20 PRO plus watch gt plus bezdrôtová nabíjačka ak urobím Pre-order od dnes do 25.10
    Poděkovat autorovi 0
    @Jirkacz : Dej si bacha co si na ten fotak nacpes. To co chrani cocku ma casto ruzne antireflexni vrstvy a pokud tam narves dalsi sklo/folii tak si muzes castecne degradovat kvalitu fotek. Nebyl bys prvni ani posledni.

@Jozef_HuaFan : Nebo spis na tvoji zpetnou vazbu pekne kaslou :) Stejne jako s nemoznosti schovat ovladaci tlacitla. Psal ze lidi to nepotrebuji tak to Huawei zrusil. U noveho EMUI se to pak objevilo a hle... hned ses tim chlubil :D Docela sranda.
    Poděkovat autorovi 0
  • Pokud bude podporovat 5G sítě, tak jdu do něj..
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.