Huawei Mate 20 Pro oficiálně představen - revoluce přichází

1235769

Komentáře

• Jozef, my dobre vieme, že aj teba AoD trápi. A keď si už podal aj report a nikto nič, tak potom neviem. S týmto použitím sa Huawei s AoD funkciou nemusel ani obťažovať. To asi bude súhlasiť dosť ľudí.
    Ale vydržal som už doteraz bez toho, tak keď to nikoho v Číne netrápi, tak vydržím aj ďalší čas. Ja len, že je to škoda, ale asi je to jedno ;)
    Poděkovat autorovi 0
  • Velmi se mi telefon libi je to pecka + cenu zachranuje mnozstvi prislusenstvi. Ale zatim stale nevymenim mate 9 :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Inak, práve som si prešiel (prvé) porovnávacie fotografie z Mate 20 Pro vs XS Max vs Note 9 a musím povedať, Huawei si ide svoje. Jasné, nie každá fotka sa podarí, ale čo sa napríklad nočných fotografií týka, tak naďalej nemá konkurenciu. Dokonca sú fotografie niekedy (na môj vkus) až moc presvetlené, koľko svetla Mate pustí do fotky :) za denného svetla neskutočne chválim reálne, prirodzené farby a vyzerá to tak, že sa dočkala úpravy aj nechválne známa presaturovaná zelená. Za mňa palec hore :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Teď už mi zbývá jen rozmyslet si, jestli chci modrý s těmi vroubky, nebo Twilight jako mám u P20Pro. :-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Jako nováček zde a člověk co nikdy nechtel Huawei musim uznat, že Mate 20 Pro je krásný kousek se spousty vychytavek a opravdu přemýšlím, že nahradí můj Note 8.
    Jediné co mě vadí, již zde zmiňovaný AoD. Myslíte, že se dá předpokládat podpora notifikaci třetích stran? Nebo to Huawei absolutně neřeší?
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 17. October 2018
    No stezuje se na to uz od Mate 10 Pro a P20 Pro. A zatim se nic nezmenilo. Ale to neznamena ze za pul roku nedostane nekdo rozum a budou i apky 3. stran.
    To ti ale ted nikdo nerekne ani neslibi.
    Poděkovat autorovi 0
  • To chápu... nicméně je to děsná skoda..
    Poděkovat autorovi 0
  • Ako Jozef písal vyššie, AoD sa snažil už posúvať aj ďalej (možno až do Číny). A keďže prišla odpoveď, že AoD Huawei-u stačí taký aký je a v podstate to tam nikoho netrápi, tak by som žiadne vylepšenie v blízkej dobe nečakal. Stať sa však môže čokoľvek, aj keď je to nepravdepodobné a šance sú takmer 0,0000nič. Ale aj také veci sa niekedy udejú ;)
    Poděkovat autorovi 0
  • Ono prostě záleží na tom, kolik lidí toto zmiňuje také v jiných státech. Jen kvůli mně to nikdo měnit nebude, ani kvůli CZ ne... Osobně si myslím, že ten update v příštím roce přijde, ale je to jen můj vlastní pohled. Na druhou stranu stav je jaký je, nemá smysl Mate 20 Pro omezovat na AOD...
    Poděkovat autorovi 0
  • MaggicMaggic  
    upraveno 17. October 2018
    @JanazArku Tvůj názor respektuji a nikdo ti ho nebere.., jen doufám, že si nemyslíš, že všichni používají mobil tak jako ty. Chápu velké nadšení některých z novinky, ale teprve v následujících měsících se ukáže správná funkčnost různých "vylepšení", např. otisků p. Vím že foťák bude patřit k nejlepším na trhu a jsem za to též rád, jen si myslím, že oproti MATE 10 a Pro to bude skoro k nepoznání... a zbytek je reklama. U foťáků v mobilu vyjadřuji obdiv ke všem, kteří tuto technologii posunou zase o kousek dál.., je to obrovský boj s rozměry a baví mě sledovat vývoj. Ale nechtějte nejenom po mě, abych bral jako revoluci odstranění 3.5 mm jacka a též microSD karty, navíc proto, že v mobilu nepřekáží ani těm, kteří to odmítají používat. Co je skvěle funkční a osvědčené pro "většinu", to se odstraňovat nemá! A třeba "revolucionářům" přidat i jiné možnosti použití, aby se necítili tak zaostalí - to je REVOLUCE! Někdy je dobré si ty klapky z očí i na chvíli sundat a být i zdravě kritický k věci, kterou přimo "miluji"!! Věřím, že jen tak se lze posunout dál!
    Poděkovat autorovi 2
  • Samozrejme ze se musi omezovat na AoD. Musi se ukazovat chyby. Je to telefon za 25 tisic a tady se neodpousti nic :) U konkurence to neni jine. Taky se poukazuje na kazdou drobnost. Chapu ze se ti to nelibi ale pokud chces byt v nejvyssi lize tak si na to zvykni :)
    Poděkovat autorovi 3
  • Jen ať se poukazuje, ale nemá smysl se omezit jen na to a zbytek věcí ignorovat. Nic více, nic méně. V nejvyšší lize už Huawei je a Mate 20 Pro to potvrdil.
    Poděkovat autorovi 0
  • S AoD to nemyslím spatne a nechci srážek kvalitu Mate 20 Pro, jak jsem psal, telefon i vybava se mi líbí. Jen si nejsem jistý, že by takto nastavené AoD nevadil, přeci jen zvyk že Samsungu je velký a hlavně v aute je to děsně pohodlné, hned vidím co mi přišlo za notifikaci a jestli je nutné ji řešit, když mám telefon v drzaku před očima. Přeci jen u telefonu za 25 000 se těžko dělají kompromisy.
    Poděkovat autorovi 1
  • Hlavně si přiznejme, propracovanější AoD by mělo zrovna smysl u Mate20P, vzhledem k siršímu notchi. To je bez debat...
    Doufám, že změnu/úpravu AoD bude vyžadovat čím dál více lidí, kteří si M20P pořídí.
    Na Mate10P bez notche jsou notifikace pěkně vidět, zde to bylo "pouze" naše zbožné přání, ale zase tak moc to nelimitovalo. Věřím, že z něj to nebylo tak akutně potřeba řešit, i když by to neškodilo.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 17. October 2018
    @Jozef_HuaFan : Ale vzdyt ja nepopiram kvality tohoto telefonu :) Konecne poradnej Huawei s minimem kompromisu.
    Prece ale kdyz napisu nejakej zapor tak k tomu hned nemusim snad psat jak ovecka nejaky "ale jinak je to pecka, super, mega telefonek",ne?
    Co si budem nalhavat. AoD je ted v kurzu a neni to jen drobnost.
    Poděkovat autorovi 1
  • Sakra co to to AoD je? Řeší se to tu a já nevím která bije. Jinak telefon vypadá hodně slibně uvidíme jestli manželka povolí ulevit rodinnému rozpočtu. Ale ještě si počkám jak na tom je display. Zatím vše od Huawei co mi prošlo rukama bylo na slunci nepoužitelný.
    Poděkovat autorovi 0
  • RychJ  
    upraveno 17. October 2018
    Always on Display- notifikace, hodiny a podobne za zamčené a zhasnute obrazovce. A řeší se tu to, že AoD na Huawei nezobrazuje notifikace třetích stran.
    Poděkovat autorovi 0
  • Benellim napsal(a):

@Jozef_HuaFan : Ale vzdyt ja nepopiram kvality tohoto telefonu :) Konecne poradnej Huawei s minimem kompromisu.
    Prece ale kdyz napisu nejakej zapor tak k tomu hned nemusim snad psat jak ovecka nejaky "ale jinak je to pecka, super, mega telefonek",ne?
    Co si budem nalhavat. AoD je ted v kurzu a neni to jen drobnost.

Já s tím nemám až tak problém, jen od tebe stran AOD čtu za poslední den tak několikátý příspěvek, až by člověk měl pocit, že tady nepíšeš nic jiné... :smile: Mně to třeba stačí přečíst jednou, abych pochopil co ti leží na srdci.

Poděkovat autorovi 0
  • Tak něco jiného jak AOD :) Jozefe už jsi taky zkoušel naskenovat Pandu? :) To víš ptají se mě děti, že chtějí oživit jednorožce :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Uf, no toto jsem tedy v práci ještě taky nestihl, žádnou tady nemáme. Ale večer jedu domů a syn má nějaká zvířátka plyšová, takže to zítra můžu zkusit...
    Poděkovat autorovi 1
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.