Huawei Mate 20 Pro oficiálně představen - revoluce přichází

1575860626369

Komentáře

• OT: v dnešní době vymyslet něco unikátního není jen tak a téměř vždy najdete v současnosti nebo minulosti produkt, který bude podobný :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • To sice ano ale neverim ze by fotak takto Apple okopiroval (kor kdyz zrovna v tomhle byva casto kopirovan). Takto hnusne.
    Poděkovat autorovi 0
  • Telefon jsem měl to štěstí osobně testovat a je to fakt pecka. Naprostá spokojenost a patří mezi ty nejlepší, které jsem měl za tři roky v ruce.

Recenze: https://www.testado.cz/recenze-huawei-mate-20-pro-6gb-128gb/
    Neupravené fotografie: https://www.flickr.com/photos/147236679@N02/sets/72157701363424462/
    Poděkovat autorovi 1
  • temp0  
    upraveno 10. January
    @JanMarek1555 Sorry, ale na to, že se všude světem hrne aféra gluegate, hulk a já nevím co a v recenzi není jediné slovo o tom (i třeba to, že testovaný kus byl bezchybný, LG/BOE,...), tak mě to připadá, že podmínka zapůjčení telefonu je, že nesmí padnout ani slovo o zelené.
    Takto mě ta recenze nepřipadá důvěryhodná. Stačila jediná věta, aby tomu bylo jinak...
    Poděkovat autorovi 2
  • upraveno 10. January
    @temp0
    V pohodě, já ti tvůj názor vyvracet nebudu. Nicméně žádné podmínky zapůjčení neexistují :)

Poděkovat autorovi 0
  • Pocit, nic víc :blush:
    Ale určitě hodně lidí by zajímalo, jaký displej ten testovaný telefon měl, když byl tak skvělý :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Včera som prešiel z Note 9 s One UI na Mate 20 Pro z dôvodu veľkosti, nevyužitia pera ale hlavne pre univerzálnejší (uvidíme, či aj kvalitnejší) fotoaparát, Face 3D odomykanie ale aj odomykanie prstom vpredu na displeji. Je pravda, že mnoho sw vychytávok (pokročilejší AoD hlavne teda tap to wake AoD a mnoho ďalších) mi chýba, čo som ale samozrejme vedel.
    Nie som síce zástanca nekonečného upravovania grafiky ale čo mi dosť vadí je nekonzistentnosť ikoniek, ako rôzne tvary, farebné rozhrania a ako by sa jednalo o mix rôznych tém (pripomína mi to lacné čínske tel.). Cez aplikáciu témy som sa pokúšal nájsť niečo jednoduché, rovnakého tvaru, avšak v tom množstve prevažne identických tém som nenašiel nič rozumné.
    Vie niekto poradiť nejakú, ktorá by bola obdobou napr. Samsung UI alebo Android Pie ikoniek ?
    Nemám záujem inštalovať launchery a icon packy, našiel som aj G-Pix tému, avšak tá zrejme pozmení celý vzhľad.

Inak M20P po 1 dni mimo toho hodnotím celkom kladne (svižnosť systému, bleskové 3D odomykanie a výdrž batérie pri identickom využívaní služieb ako na Note 9). A v neposlednom rade konečne zobrazovanie obsahu na lockscreene až po autentifikácii tváre, ako to presne funguje na iPhone X/XS.
    Poděkovat autorovi 0
  • Pokud tě zaujmou ikony z nějakého motivu, tak použij právě jen ty ikony, nemusíš používat celý motiv.
    Poděkovat autorovi 0
  • Dobrý den, mám takový - možná debilní - dotaz. Je tu někdo, kdo by měl čas a poradil by, v čem Mate 20 Pro (zda) převyšuje iPhone X? Osobně mám P20 Pro a na změnu nejsem úplně finančně připraven, ale kolega uvažuje nad koupí jednoho z telefonů a mě nenapadlo nic lepšího, než se obrátit na Vás. Online porovnávače jsem prošel, ale specifikace a parametry nejsou úplně ta uživatelská zkušenost, která by nám pomohla ve výběru. Prostě kdyby se někdo ozval, byl bych moc rád. Děkuji za cokoli :)
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 11. January
    Mám oba... A každý je jiný, kolega by si měl ujasnit co od telefonu žádá. S Mate 20 Pro jsem maximálně spokojen, vyhovuje mi. Ale to neznamená, že by iPhone X neměl výhody, také má co nabídnout. Stran výdrže baterie, OS, celkově nabídce funkcí u mě vede Mate 20 Pro. iPhone X se mi líbí že je šikovný do ruky a má skvělé video, iOS bych ale třeba nepřežil...
    Poděkovat autorovi 0
  • Cruller napsal(a):

Dobrý den, mám takový - možná debilní - dotaz. Je tu někdo, kdo by měl čas a poradil by, v čem Mate 20 Pro (zda) převyšuje iPhone X? Osobně mám P20 Pro a na změnu nejsem úplně finančně připraven, ale kolega uvažuje nad koupí jednoho z telefonů a mě nenapadlo nic lepšího, než se obrátit na Vás. Online porovnávače jsem prošel, ale specifikace a parametry nejsou úplně ta uživatelská zkušenost, která by nám pomohla ve výběru. Prostě kdyby se někdo ozval, byl bych moc rád. Děkuji za cokoli :)

Nevím, jestli je rozumné ptát se na takový věci na "reklamním" jednostranným portálu jedný značky. Vhodnější jsou všeobecný fóra, porovnávače vlastností, hodnocení např. na heuréce apod. ...
    Tady Ti jen pochválí huawei, negativa a rady jiným směrem budou smazány (zde běžná praxe)...
    Poděkovat autorovi 1
  • Rozumím skrz jednostranný portál, zároveň ale např. v diskuzi p20 Pro se často řeší huawei vs. samsung; p20 vs pixel apod. a rozhodně to není jen chvála pro huawei, tak jsem to prostě zkusil. Děkuji.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jozef_HuaFan napsal(a):

Pokud tě zaujmou ikony z nějakého motivu, tak použij právě jen ty ikony, nemusíš používat celý motiv.

Tomu rozumiem ale píšem, že som v apke Témy nenašiel žiadne "normálne" ikony. Preto by som bol rád, ak by niekto vedel odporučiť z toho množstva tém tie správne názvy.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jozef_HuaFan napsal(a):

Stran kodeků - používám Sony sluchátka a sám se vždy nastaví správný LDAC.

A tím to je vyřešeno. Kup si k telefonu jiné auto, nejlépe od Sony :wink:
    Poděkovat autorovi 1
  • Špatně pochopeno. Chtěl jsem tím říci, že zrovna v tomto směru to že i dvě zařízení nepovídají neznamená, že je jedno z nich nutně vadné... Ten telefon si poradí se spoustou jiných sluchátek a naopak auto s mnoha dalšími telefony, jen dohromady jim to neklape.
    Poděkovat autorovi 0
  • @Koper1 Musím říct, že mě tak dlouho nikdo nerozesmál, jdu psát do Sony, jestli nechystají nějaké auto, co si bude rozumět s Huawei :smiley:
    @Jozef_HuaFan Ani jsem tím nechtěl říct, že jedno z nich je vadné, ale to, že tyto problémy byly už i na Mate 10 Pro, kdy pak jedna z prvních aktualizací to vyřešila a bylo to pak vše ok, ale na Mate 20 Pro je opět stejný problém, takže snad to třeba do půl roku zase bude ok :smiley: . Nicméně s reproduktorem od Sony nebo sluchátky taky nemám problém, pokaždé se zvolí správně LDAC, ale passat b7, II Octavie, audi q5, pokaždé špatně zvolen AAC místo SBC.
    Poděkovat autorovi 0
  • Pohoda, hlavně že si rozumíme :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • @edkis Skus si stiahnut apku z google play huawei themes. Tam je toho kopec, dokonca aj samsung ikony
    Poděkovat autorovi 1
  • edkis  
    upraveno 14. January
    Tak po 3 dňoch používania musím vyjadriť obrovské sklamanie nad vyhotovením zrejme oleofóbnej vrstvy na displeji nakoľko som si všimol na vrchnej časti nad kamerou ako je zaoblenie cca 2 mm hrubý pás (nie škrabanec ale svetlý pás) po celej šírke displeja.
    Dnes keď som to leštil handričkou z mikrovlákna, tak to úplne zmizlo, avšak stačilo po tom mieste prejsť prstami a je to tam opäť, takže evidentne je to zrejme nie rovnomerne aplikovaná oleofóbna vrstva.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.