Huawei Mate 10 Pro předává žezlo modelu Huawei Mate 20 Pro

Od oficiálního představení modelu Huawei Mate 10 Pro už uplynul rok a právě dnes v Londýně oficiálně představíme nástupce, kterým se stává model Huawei Mate 20 Pro. Tuto diskuzi bych ale rád ještě věnoval současnému modelu Huawei Mate 10 Pro, pro mě osobně je to totiž jeden z nejlepších telefonů, které jsem kdy měl možnost používat. Sice jsem před několika měsíci dezertoval k modelu Huawei P20 Pro, k modelu Huawei Mate 10 Pro se ale rád vracím a dosud to byl můj záložní telefon. Čím si mě tento přístroj získal? Důvodů bych byl schopen najít celou řadu. Například konstrukce, Huawei Mate 10 Pro je velmi stylový mobilní telefon a jeho odolnost jsem bohužel nechtěně prověřil při několika pádech. Telefon je k dispozici v několika barvách, vybrat tu nejhezčí není vůbec jednoduché. Na zádech se nachází duální Leica fotoaparát a to je další výhoda tohoto telefonu, můžete s ním totiž pořizovat skutečně krásné fotografie. Na našem fóru najdete samostatné téma, do kterého lidé přidávají fotografie, které byly pořízeny modelem Huawei Mate 10 Pro. Je jich spousta a jsou skutečně krásné...

Android 8.0.0 Oreo s uživatelským rozhraním EMUI 8.0.0 se mi během několika měsíců používání maximálně osvědčil, telefon je rychlý a spolejhlivý. Kirin 970 zajišťuje dostatek výkonu za všech okolností, navíc se telefon pyšní skvělou výdrží na jedno nabití. V tomto směru patří k nejlepším telefonům na trhu a operační systém Android 9.0 Pie by měl svýdrž ještě vylepšit. Baterie s kapacitou 4000 mAh ale zkrátka poskytuje dostatek energie po dlouhou dobu. V posledních měsících navíc cena modelu Huawei Mate 10 Pro výrazně poklesla, v současné době tento telefon nabízí skvělý poměr cena versus výkon. Huawei Mate 20 Pro bude výrazně lepší, za rok jsme dokázali vylepšit celou řadu věcí. Ale osobně si myslím, že komunita kolem modelu Huawei Mate 10 Pro bude ještě dlouho početná a aktivní. Navíc telefon nepochybně ještě dostane spoustu dalších aktualizací, které jej posunou ještě dále.

image
«1

Komentáře

Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.