Huawei Mate 20 Pro | Informace o aktualizacích firmware

Huawei Mate 20 Pro patří k prvním telefonům na trhu, které spoléhají na operační systém Android 9.0 Pie. Vývoj firmware je ale prakticky nekončící proces, telefon vždycky může být ještě lepší. Tato diskuze se bude věnovat informacím o aktualizacích firmware a očekávám, že bude patřit k nejoblíbenějším a nejnavštěvovanějším. Od začátku se chceme tomuto modelu velmi intenzivně věnovat a sám jsem zvědav, kam až dokážeme tento přístroj posunout. Už v tuto chvíli ale telefon funguje skvěle a má rozhodně co nabídnout. Společně s novou verzí operačního systému Android se můžete těšit také na nejnovější verzi uživatelského rozhraní EMUI, která nabízí spoustu zajímavých funkcí, proti předchozí verzi to ale není revoluce, spíše příjemná evoluce.

Po dvou týdnech používání mohu říci, že telefon je skutečně extrémně rychlý a velmi spolehlivý, restart jsem nezažil a výdrž baterie se během té doby zlepšila (ale výdrž by vždycky mohla být ještě lepší). Před několika dny dorazil malý update, který vylepšuje odemykání pomocí obličeje (bohužel jsem toto odemykání předtím skoro nepoužíval, protože jsem si neustále hrál se čtečkou v displeji, v tuto chvíli je ale odemykání pomocí obličeje skutečně bleskové). V tuto chvíli má telefon záplaty ze října, od začátku mám telefon s verzí firmware 9.0.0.122, ale už se samozřejmě těším na další update.

image
image
update_2.jpg
540 x 1170 - 134K
update_1.jpg
540 x 1170 - 90K
«134

Komentáře

Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.