Huawei Nova 3 | Huawei Mate 20 lite | Design a konstrukce

Huawei Nova 3 patří v současnosti k nejoblíbenějším telefonům v našem portfoliu, ve variantě Twilight vypadá telefon skvěle. Sám ale tento telefon vlastním v černém provedení, v této barvě je to velmi elegantní telefon. V černé barvě vlastním také Huawei Mate 20 lite a musím říci, že tady výrobce černou barvou skutečně nešetřil. Dovolil jsem si tedy pořídit několik společných fotografií a sám jsem zvědav, který telefon se vám bude líbit. Přední stranu jsem nefotil, tam moc rozdílů nenajdete, více mě zajímá váš názor na zadní stranu obou telefonů. Nova 3 je samozřejmě výkonnějším telefonem (spoléhá na Kirin 970. Huawei Mate 20 lite v sobě ukrývá Kirin 710), pokud bych měl ale vybírat podle designu a konstrukce, vyhrál by u mě právě Huawei Mate 20 lite. Jak to vidíte vy?

image
image
image
«1

Komentáře

• Mně se víc líbí nova 3 - pro ten úžasný zrcadlový efekt, který její záda mají.
    Poděkovat autorovi 0
  • Za mě taky Nova 3. Mate 20 lite na mě působí tak nějak moc usedle,měl jsem ho v ruce. Možná v jiné barvě, ale černá ne.....
    Poděkovat autorovi 0
  • Libi se mi trochu vice Nova 3 a ve fialove je uzasna :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Nova 3, ta se díky designu velmi povedla :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • Nova 3 je super, ale vzhledem k tomu, že jsem u Huawei začínal na Mate 10 Lite, tak Mate 20 lite a jeho uspořádání fotoaparátů se mi líbí o něco více :).
    Poděkovat autorovi 0
  • U mě určitě Mate, protože má čočky uprostřed.
    Poděkovat autorovi 0
  • Kdo nemá rád lesklý a zrcadlový efekt, tak se mu určo bude víc líbit Mate 20 lite. Za mě ale Nova 3 vede :)
    Poděkovat autorovi 1
  • Chrpa napsal(a):

U mě určitě Mate, protože má čočky uprostřed.

Taky mám ty čočky takto moc rád :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Taky se kloním na stánek "Novistů" co se týče designu :smile: a vlastně i kvůli chipsetu, když koukám na syntetické testování průměrne vychází "devetsetsedmdesátka" o 30% líp. Kdybych se rozhodoval který.... vezmu zase Novu :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Mate 20 lite bude dobrý kauf, keď jeho cena klesne tak ako klesla u Mate 10 lite, Nova 3 až tak neklesne, lebo Kirin 970 :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Za mě určitě Nova, sice vlastním v modrém provedení ale kdybych měla černý tak stejne zase Nova, jedině co se mi více líbí u Mate 20 lite je uspořádání fotoaparátu uprostřed :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • Dobrý den, předem se omlouvám za dotaz, na který jsem víceméně našel odpověď v jiných starších vláknech, nedá mi to ale nezeptat se přímo tady. Jedná se o drnčení v oblasti fotoaparátu při poklepání nebo i při pokládání na stůl. Dohledal jsem, že by se mělo jednat o optiku fotoaparátu, že je volnější kvůli ostření. Je to skutečně tak? Nikdy jsem se s ničím podobným nesetkal a přijde mi to poměrně dost slyšitelné, i když se na to možná moc soustředím. Moc děkuji za odpověď. A ještě jednou se omlouvám, jsem ve foru nováček.
    Poděkovat autorovi 0
  • ma.str napsal(a):

Dobrý den, předem se omlouvám za dotaz, na který jsem víceméně našel odpověď v jiných starších vláknech, nedá mi to ale nezeptat se přímo tady. Jedná se o drnčení v oblasti fotoaparátu při poklepání nebo i při pokládání na stůl. Dohledal jsem, že by se mělo jednat o optiku fotoaparátu, že je volnější kvůli ostření. Je to skutečně tak? Nikdy jsem se s ničím podobným nesetkal a přijde mi to poměrně dost slyšitelné, i když se na to možná moc soustředím. Moc děkuji za odpověď. A ještě jednou se omlouvám, jsem ve foru nováček.

Ano je to tak,dela to i iphone.Samozrejme zalezi jak moc to drnci,ale pokud ti mobil foti dobre tak bych to neresil.
    Poděkovat autorovi 1
  • Díky za rychlou odpověď. Telefon asi fotí dobře, neumím to úplně posoudit, fotím vždy na automat, přijde mi ale že bývají fotky rozmazané, ale může to být rukama... Když Vám postnu fotku, tak to poznáte? :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Concionator napsal(a):

Snad ano, zkus to! :smile:

A něco konkrétního jako krajinu nebo detail?
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 3. January
    Hoď sem (nebo spíš do vlákna, které tu máme právě pro hodnocení fotek) třeba jednu krajinu, jedno zvíře nebo něco z města a jednu fotku z místnosti. Ale jsou to jen nápady, může to být cokoli, jen ať se liší světelné podmínky.
    Poděkovat autorovi 0
  • Concionator napsal(a):

Hoď sem (nebo spíš do vlákna, které tu máme právě pro hodnocení fotek) třeba jednu krajinu, jedno zvíře nebo něco z města a jednu fotku z místnosti. Ale jsou to jen nápady, může to být cokoli, jen ať se liší světelné podmínky.

Nějak se mi ty fotky nenahraly. Přiložil jsem soubory a nic. Poradíš?
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 3. January
    @ma.str Fotky před nahrátím vždycky trochu ořež (výrazně se tím zmenší) a musíš je z mobilu nahrávat před prohližeč nastavený na desktopové prostředí (mít u toho zaškrtnuté zobrazení pro PC). Obrázek nahraješ, klikneš na jeho náhled prstem a zvolíš jeho vložení. Pokud se obrázek dlouho nahrává a jeho náhled se stále neukazuje, znamená to, že jsi překročil povolenou velikost a musíš ho ještě trochu oříznout. PS: Detaily o vkládání obrázků dohledáš na fóru.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.