Huawei Mate 9 Pro disponuje skvělou podporou

Huawei Mate 9 Pro patří k nejméně známým telefonům v našem portfoliu, sám jsem jej ale dlouhou dobu používal jako hlavní telefon a rád na tento přístroj vzpomínám. Co je ale v tuto chvíli nejdůležitější - na telefon rozhodně nezapomněl samotný výrobce, Huawei Mate 9 Pro totiž disponuje skutečně skvělou podporou. Android 8.0.0 Oreo obdržel jako jeden z prvních telefonů vůbec, od té doby je přístroj pravidelně aktualizován. Bezpečnostní záplaty ze října letošního roku tak telefon obdržel právě ještě během října, což je rozhodně fajn. Ačkoliv už máme na trhu modely Huawei Mate 10 Pro a Huawei Mate 20 Pro, Huawei Mate 9 Pro stále má co nabídnout, přece jenom nabízí výkonný procesor, obrovské úložiště, spoustu operační paměti a atraktivní design. Neznamená to, že teď svou kartu SIM dám zpátky do modelu Huawei Mate 9 Pro, veliký problém bych s tím ale na druhou stranu neměl, telefon funguje skvěle.

image
image
DSC_6087.JPG
900 x 598 - 316K
DSC_6088.JPG
900 x 598 - 327K
Štítky:

Komentáře

• Mate 9 Pro mi vyhovuje nejvíce, proto jsem si jej 6.11.2018 koupil již po třetí jako nový kus. První jsem koupil chvíli po té co se v ČR začal oficiálně prodávat, ale potom jsem jej vyměnil za Mate 10 Pro, ale pár měsíců na to jsem se opět vrátil k Mate 9 Pro... Ten jsem minulý týden věnoval svojí mámě a myslel jsem si, že když koupím Mate 20 Pro, tak už nebudu chtít žádný jiný... Ale ukázalo se, že není tomu tak. Mate 20 Pro jsem po týdnu vrátil a pořídil jsem si opět Mate 9 Pro. Vyhovuje mi že všech telefonů nejvíce. Jediné co mě na něm mrzí je, že displej je na přímém slunci hůře čitelný. Líbí se mi na něm jeho úzký pas, rychlá čtečka otisků prstů, velká vnitřní paměť 128GB a 6GB RAM a možnost nastavení černé barvy v sytému.
    Poděkovat autorovi 0
  • To s Mate 20 Pro mě mrzí, ale chápu nadšení z Mate 9 Pro, mně vyhovoval fakt hodně (navíc to nebyl moc rozšířený model, člověk měl něco exkluzivního). Jen žádné pořádné pouzdro jsem na něj nikdy neměl, ale zase ta kovová konstrukce vydrží dost.
    Poděkovat autorovi 0
  • Mámě jsem dal mejtika i s pouzdrem. Byla to jen taková skořepina z Aliexpresu, ale měla zdrsněný povrch aby neklouzala v prstech. Teď dočasně používám dodávané pouzdro co bylo v balení, jen jsem boky pouzdra trochu zdrsnil smirkovym papírem a je to ok. Jinak čekám na nové pouzdro z Aliexpresu, tak jsem zvědav jaké bude.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.