BOMBA Telefon, recenze na mém Youtube

Majk88  
upraveno 12. November 2018 v Huawei Mate 20 Pro

Zdarec všecí,

vítám všechny u nového videa. Dneska jsem si pro Vás připravil nové video. Jedná se o unboxing a recenzi na zbrusu novou novinku :D ... HUAWEI MATE 20 PRO!!

Telefon je na první pohled úžasně zpracovaný, krásně zaoblený displej do stran, který se jeví jako nekonečný. AMOLED displej a jeho úžasné barvy Vás nenechají jen tak v klidu, nemyslíte?? ... Tak mrkněte na moji recenzi!!

Telefon pohání nový procesor Kirin 980, který má dostatečný výkon, aby porážel veškerou konkurenci v rychlosti. Novinkou je možnost gest "jako u iphonu" ...

To co je na telefonu ale to GROOOOW je samozný fotoaparát. Ten je tvořen třemi objektivy značky LEICA.

Komentáře

• @Majk88 promiň, ale proč to cpeš sem a ne do recenzí?
    Poděkovat autorovi 5
  • Omlouvám se, ale dosti děsné a amatérské, nudné :neutral: , pokud neumí a nemá zkušenosti tak raději nedělat, omlouvám se, ale takto kritickej jsem tada na Fanu fakt asi poprvé, mám co dělat po 5minutách vůbec se dívat dále, ale dokoukám..., myslím, že toto by měl dělat spíše @Jozef_HuaFan , aby mělo kvalitu... , 10 minut a nuda pokračuje..., ježiši co tam povídá o focení, to je ach joooo...
    @Majk88 sorry ale mě se to prostě nelíbí... Podle ukázkových fotek od tebe bych si ten telefon nekoupil....
    Poděkovat autorovi 4
  • Ani jsem to nezkoušel pouštět. Takovýchto recenzí je plný internet. Na co ztrácet čas s další.
    Poděkovat autorovi 0
  • OT: no upřímně já sám mám rozhodně co zlepšovat, určitě bych v tomto směru neměl být vzor...
    Poděkovat autorovi 0
  • yanick  
    upraveno 13. November 2018
    @Majk88
    Ze bude video nudne a amaterske sa na zaklade poctu odberatelov tvojho kanala dalo cakat, ale ok, kazdy raz zacinal. Ja som asi odolnejsi ako @Vudce1978 , nemal som problem dopozerat video do konca, ale nemozem ani tvrdit, ze bolo zaujimave.

K obsahu ... hovoris, ze M20P je oznacovany ako najlepsi telefon na svete a najlepsi fotomobil na svete, kym? Na zaklade coho? Zdroje tohto tvrdenia? Suhlasim, ze patri medzi spicku, ale najlepsi? Najlepsi telefon neexistuje, vzdy ide o individualne poziadavky, mohol si to vidiet aj tu na fore, napr. zahnuty displej sa nepaci kazdemu. Podobne je to s tvrdenim, ze ide o najlepsi fotomobil, este su tu Pixel 3, iPhone XS, Note 9 a kazdy jeden z tych telefonov moze byt urcitou skupinou ludi povazovany za najlepsi fotomobil na svete, ale nie vsetkymi.
    Dalsim problemom su fakty, predpokladam, ze si prisiel s telefonom domov, zapol kameru a natocil video bez pripravy, chyba tomu nejaky scenar, aspon v bodoch. Vysledne video je potom plne breptov, OMG, "v podstate" a podobne. A aj informacna hodnota je ... no, viem, ze mas macku a ze v Hodonine je OKAY a to je asi tak vsetko. Viem byt skromny, ked chcem, ale toto je pre mna malo aj vtedy ked chcem byt skromny :wink:
    Nemozes robit receziu produktu, ktory mas v rukach 10 minut (aspon tak to vyzera podla videa) aj keby si sa pripravil a zistil si vsetky potrebne informacie, nemas skusenosti s produktom, ktory recenzujes. Zaklincoval si to tym, ze mas telefon pozicany a kvoli tomu si si nenastavil odomykanie odtlackom prsta. Pises, ze je to "Recenze jak se patří!!", myslis si, ze tvoje video zasluzi tento privlastok, ked si ani neotestoval jedno z hlavnych lakadiel M20P? :wink:

Nevadilo mi pozerat sa na teba 18 minut a nevadilo mi ani, ze sa ti obcas nedarilo zaostrit kameru, ale zapracuj na prejave a obsahu. Nemusi to byt dokonale, pozri si ako priklad prilozenu recenziu P20, autor sa občas pomýlil a opravil, ale dobre sa na to pozerá a nenudí. Spontánnosť môže byť prijemna, ale nesmie sa prehanat :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 13. November 2018
    Fony.sk maji takove vidlacke recenze a podle me je to super. Fakt nepotrebuju cumet na telefon jak lezi nekde u cappuccina ci na kameni u fontanky a nakonec zbytek casu jak do nej cumi recenzent. Viz mobilenet.cz.
    U fony pekne ukazuje vsemozne detaily v sw a ruzne vychytavky. I kdyz mi ten clovek sympatickej moc neni.

@Jozef_HuaFan : +1 za uprimnost
    Poděkovat autorovi 0
  • jj na toho človíčka cos daval se rád koukam.. ten umí..
    Poděkovat autorovi 0
  • Nedalo mi to a čistě z nudy jsem pustil kousek. Při rozjímání nad krabičkou a vybalovaní telefonu jsem to musel vypnout. Zůstaň prosím jen u fotografování přírody.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.