Screenshield fólie pro Huawei Mate 20 Pro (na zadní stranu telefonu)

V současnosti stále ještě vybírám co nejlepší pouzdro/obal/polep pro Huawei Mate 20 Pro a rozhodl jsem se vyzkoušet fólii Screenshiled, za kterou stojí společnost Skinzone. Na její produkty jsem se v minulosti spolehl už mnohokrát, vždy se ale jednalo o dekorativní samolepky. Tentokráte jsem se ale rozhodl vyzkoušet průhlednou fólii Screenshield a po několika dnech testování jsem velmi spokojený. Fólie na telefonu prakticky není vidět, přitom jej ale spolehlivě chrání před poškrábáním. Navíc má fólie celkem ostré hrany, díky čemuž se telefon drží pohodlněji a jistěji. Za sebe tedy v tuto chvíli mohu doporučit, obzvláště pokud nechcete svůj telefon schovávat do pouzdra nebo obalu, ale přitom mu chcete dopřát nějakou dodatečnou ochranu. Osobně mám ale nyní trochu dilema - chystal jsem se vyzkoušet také další produkty podobného ražení, ale vzhledem ke spokojenosti se Screenshiled fólií se mi ji rozhodně nechce sundávat...

Poznámka na závěr - fólii jsem měl také na displeji, tam jsem ale bohužel při její aplikaci zbytečně spěchal a výsledek nebyl dokonalý. Na stranu druhou po aplikaci fólie nadále skvěle funguje čtečka otisků prstů, což třeba v případě tvrzených skel zatím moc neplatí. Při lepení fólie na zadní stranu jsem se ale skvěle trefil napoprvé a výsledek tomu odpovídá.

image
image
image
«1

Komentáře

Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.