Huawei P20 Lite messenger se odpojuje od netu

Ahoj, v sobotu jsem se stal vlastníkem svého prvního Huawei. Zakoupil jsem si Huawei P20 Lite. Oproti Sony to je luxus. Bohužel mě trápí jedna věc.
Mám zaplou WiFi, messenger a vše funguje v pořádku. Jak ale zamknu mobil tak po nějaké době se messenger odpojí od netu. Upozornění na SMS mi normálně funguje, když je mobil zamčený. Messenger ale ne. Odemknu mobil, kliknu na messenger, a ten se teprve připojí a až potom mi začnou chodit zprávy. Když zamknu mobil tak třeba prvních 5 minut to funguje ale po delší době se messenger odpoji. Je to na WiFi doma i v práci. Zatím jsem měl samé Sony a jedno Prestigio a tam tento problém nebyl. Kdyz byl mobil zamčený treba 2 hodiny, tak i po těch 2 hodinach mi normálně přišla zpráva. Messenger se neodpojoval. Nevíte někdo, v čem je problém?
Děkuji za případnou odpověď s pozdravem Lukáš

Komentáře

• Je treba zmenit nastaveni. Nastaveni, Baterie, Zabrit aplikace po uzceni obrazovky (v P20 lite je tam trochu jina veta) najdi aplikaci messenger a prepni prepinac na sedy (rucne). V popup okne nech vsechny tri prepinace zapnute. Idealne jeste uzamkni messenger v mezipameti. Po spusteni Messengeru klikni dole na ctverecek (multitasking) a u Messengeru nahore klikni na zamek at se zamkne. Melo by to takto fungovat
    Poděkovat autorovi 1
  • Dobrý den, prosím mohli by jste mi poradit? Děje se mi úplně to stejné co pánovi, který založil tuhle diskusi. První krok z odpovědi jsem zvládla, avšak nevím kde jsou ty popup okna. A také nemůžu v nové verzi messengeru najít čtvereček (multitasking). Jsem už úplně bezradná. Budu ráda za jakoukoli pomoc. To stejné se mi děje s Whats app. Kdyby kdokoli věděl co s tím budu Vám velmi vděčná za odpovědi.
    Poděkovat autorovi 0
  • Pop-up okno je okno co vyskoci po te, co u dane aplikace prepnete prepinac na sedou (vypnuto).
    Ctverecek je stale na stejnem miste. Dole jako ovladaci klavesa (standardne napravo) jak je trojuhelnik (zpet), kolecko (domu)...
    Poděkovat autorovi 0
  • Bohužel nejede mi nic. Již jsem si pohrála i s motivy a mám ty odemčené magazine. Všechno mám podle Vašeho návodu zapnuto a nastaveno a prostě nejede mi opravdu nic. Nemáte ještě nějakou radu? Když hodím zámek na aplikaci v mezipaměti tak po restartování nebo vypnutí mobilu to vždy musim v mezipaměti uzamknout znova všechny ty aplikace. Už jsem opravdu zoufalá.. nejedou mi e-maily prostě nic.. jen zprávy
    Poděkovat autorovi 0
  • Zdravím.

Ak máte s tym problem prejdite sem :

Nastavenie/Aplikacie a oznamenia/Aplikacie/messenger/spravca upozorneni a zapnite ho a zapnite všetko od hora dola :-)...

Ak by to nešlo napíšte :-) .
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.