notifikace

Dobrý den , koupil jsem si chytrý hodinky Garmin Fenix 5x a nefunguje mi notifikace ( sms a příchozí hovory ) s Huawei P20 Pro . Poraďte kdo měl stejnou zkušenost a vyřešil problém . Děkuji

Komentáře

• Mám taky Garminy,teda jen Fenix 5 a vše mi funguje.V aplikaci Connect si to musíš pozapínat
    Screenshot_20181206-134127.jpg
    1080 x 2240 - 172K
    Poděkovat autorovi 1
  • lublub  
    upraveno 6. December
    povolena u zdraví "ignorace baterie"? nebo vlastně u tvej ovl apky.. jo a povolit "číst nastavení" a přístup k oznámení
    Poděkovat autorovi 1
  • Chtorr  
    upraveno 6. December
    Stim sem se taky desne popral nakonec musis odfajfknout povoleni nekde v nastaveni ale kdybys me zabil nevim kde. Resil jsem to pula dne
    A neni to v conektu ale primo v nastaveni
    Poděkovat autorovi 1
  • Myslim ze tady
    Screenshot_20181206-134843.jpg
    720 x 1493 - 100K
    Poděkovat autorovi 1
  • Lada.c  
    upraveno 6. December
    Taky si nastav podle tohodle.Když se totiž ukončí apka na pozadí,přerušilo se spojení s hodinkami.Řešili jsme to FB na Garminu
    Screenshot_20181206-134728.jpg
    1080 x 2240 - 313K
    Screenshot_20181206-134603.jpg
    1080 x 2240 - 282K
    Poděkovat autorovi 1
  • Sice mám Samsung Gear S3, ale na principu je to stejné. U ovládacích aplikací ignorovat optimalizace a povolit ruční spuštění. Jak ukazuje Lada.c.
    Poděkovat autorovi 0
  • Mám ještě Galaxy Watch 46 a stěma problémy nemám.
    Poděkovat autorovi 0
  • Mňa zase irituje to, že s aplikáciou Mi Fit na Xiaomi MiBand 2 sa vždy po vypnutí displeja (aj keď iba na sekundu) celý náramok akože znova pripojí a ihneď sa spustí synchronizácia. Síce to trvá asi iba sekundu či dve, ale aj tak. Predtým to nerobilo... Len teraz neviem či je to aktualizáciou apky alebo sa čosi domrvilo v telefóne...
    Poděkovat autorovi 0
  • Lada.c napsal(a):

Taky si nastav podle tohodle.Když se totiž ukončí apka na pozadí,přerušilo se spojení s hodinkami.Řešili jsme to FB na Garminu

Láďo, prosím tě, nejdou mi zobrazit obrázky ve velkém. Objeví se jen náhled, který nedokážu otevřít a nepřečtu to z něj. Něšlo by prosím nahrát obrázky ještě jednou?

Díky

Poděkovat autorovi 0
  • Chtorr napsal(a):

Myslim ze tady

Ahoj, bohužel ani tenhle obrázek mi nejde zobrazit ve velkém a z náhledu toho moc nevyčtu. Nenahrál bys ho prosím znovu ve velkém?

Díky
    Poděkovat autorovi 0
  • Děkuji ale pořéd to nejde :-(
    Poděkovat autorovi 0
  • Lada.c  
    upraveno 7. December
    @Soufly Fénixy máš pořád připojený,nebo blbnou jen ti notifikace?Hodinky se musí párovat přes aplikaci Connect.Pokud je sparuješ přes BT tak to bude blbnout.
    Poděkovat autorovi 1
  • Blbnou jenom notifikace jinak všechno funguje . Volal jsemaž na Slovensko na zákaznické centrum Huawei....nic , dali mi odkaz do zákaznického centra Huawei v Praze . Tam mi poradili jako na Slovensku , obnovit tovární nastavení P 20 Pro . To jsem taky udělal a zase nic . Zkusil jsem hodinky spárovat s iPhone a ejhle , vše fungovalo . Mobil Huawei P 20 Pro jsem si přál a nebyl zrovna nejlevnější .Samé výborné recenze jak s foťákem , tak i s celým zařízením . Fakt spokojenost až na tu notifikaci . Nevyhodil jsem za hodinky a mobil jen tak 30 000 k abych se spokojil , že vše nefunguje. Taky jsem dostal odkaz ať počkám na aktualizace a doufal , že to bude někdy fungovat . Už se s notifikací trápim 5 dní a pořád nic
    Poděkovat autorovi 0
  • Zkus na FB skupinu Garmin Fenix series:3,5,5plus//Run41Q
    Poděkovat autorovi 1
  • tube  
    upraveno 7. December
    Zkus ještě aplikaci zamknout v mezipaměti. Tj v ovladacích tlačítkách dej čtvereček a klikni na zámeček u požadované aplikace. U ovládání pomocí čtečky přejeď prstem na stranu - tak samo i ovládání pomocí virtuálního tl. Nesmíš ji jen vyčistit ručně. Já u P20 nečistím, ani košem. RAM je dost, není potřeba
    Poděkovat autorovi 1
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.