notifikace

Dobrý den , koupil jsem si chytrý hodinky Garmin Fenix 5x a nefunguje mi notifikace ( sms a příchozí hovory ) s Huawei P20 Pro . Poraďte kdo měl stejnou zkušenost a vyřešil problém . Děkuji
«1

Komentáře

• Mám taky Garminy,teda jen Fenix 5 a vše mi funguje.V aplikaci Connect si to musíš pozapínat
    Screenshot_20181206-134127.jpg
    1080 x 2240 - 172K
    Poděkovat autorovi 1
  • lublub  
    upraveno 6. December 2018
    povolena u zdraví "ignorace baterie"? nebo vlastně u tvej ovl apky.. jo a povolit "číst nastavení" a přístup k oznámení
    Poděkovat autorovi 1
  • Chtorr  
    Stim sem se taky desne popral nakonec musis odfajfknout povoleni nekde v nastaveni ale kdybys me zabil nevim kde. Resil jsem to pula dne
    A neni to v conektu ale primo v nastaveni
    Poděkovat autorovi 1
  • Myslim ze tady
    Screenshot_20181206-134843.jpg
    720 x 1493 - 100K
    Poděkovat autorovi 1
  • Lada.c  
    Taky si nastav podle tohodle.Když se totiž ukončí apka na pozadí,přerušilo se spojení s hodinkami.Řešili jsme to FB na Garminu
    Screenshot_20181206-134728.jpg
    1080 x 2240 - 313K
    Screenshot_20181206-134603.jpg
    1080 x 2240 - 282K
    Poděkovat autorovi 1
  • Sice mám Samsung Gear S3, ale na principu je to stejné. U ovládacích aplikací ignorovat optimalizace a povolit ruční spuštění. Jak ukazuje Lada.c.
    Poděkovat autorovi 0
  • Mám ještě Galaxy Watch 46 a stěma problémy nemám.
    Poděkovat autorovi 0
  • Mňa zase irituje to, že s aplikáciou Mi Fit na Xiaomi MiBand 2 sa vždy po vypnutí displeja (aj keď iba na sekundu) celý náramok akože znova pripojí a ihneď sa spustí synchronizácia. Síce to trvá asi iba sekundu či dve, ale aj tak. Predtým to nerobilo... Len teraz neviem či je to aktualizáciou apky alebo sa čosi domrvilo v telefóne...
    Poděkovat autorovi 0
  • Lada.c napsal(a):

Taky si nastav podle tohodle.Když se totiž ukončí apka na pozadí,přerušilo se spojení s hodinkami.Řešili jsme to FB na Garminu

Láďo, prosím tě, nejdou mi zobrazit obrázky ve velkém. Objeví se jen náhled, který nedokážu otevřít a nepřečtu to z něj. Něšlo by prosím nahrát obrázky ještě jednou?

Díky

Poděkovat autorovi 0
  • Chtorr napsal(a):

Myslim ze tady

Ahoj, bohužel ani tenhle obrázek mi nejde zobrazit ve velkém a z náhledu toho moc nevyčtu. Nenahrál bys ho prosím znovu ve velkém?

Díky
    Poděkovat autorovi 0
  • Děkuji ale pořéd to nejde :-(
    Poděkovat autorovi 0
  • Lada.c  
    upraveno 7. December 2018
    @Soufly Fénixy máš pořád připojený,nebo blbnou jen ti notifikace?Hodinky se musí párovat přes aplikaci Connect.Pokud je sparuješ přes BT tak to bude blbnout.
    Poděkovat autorovi 1
  • Blbnou jenom notifikace jinak všechno funguje . Volal jsemaž na Slovensko na zákaznické centrum Huawei....nic , dali mi odkaz do zákaznického centra Huawei v Praze . Tam mi poradili jako na Slovensku , obnovit tovární nastavení P 20 Pro . To jsem taky udělal a zase nic . Zkusil jsem hodinky spárovat s iPhone a ejhle , vše fungovalo . Mobil Huawei P 20 Pro jsem si přál a nebyl zrovna nejlevnější .Samé výborné recenze jak s foťákem , tak i s celým zařízením . Fakt spokojenost až na tu notifikaci . Nevyhodil jsem za hodinky a mobil jen tak 30 000 k abych se spokojil , že vše nefunguje. Taky jsem dostal odkaz ať počkám na aktualizace a doufal , že to bude někdy fungovat . Už se s notifikací trápim 5 dní a pořád nic
    Poděkovat autorovi 0
  • Zkus na FB skupinu Garmin Fenix series:3,5,5plus//Run41Q
    Poděkovat autorovi 1
  • tube  
    upraveno 7. December 2018
    Zkus ještě aplikaci zamknout v mezipaměti. Tj v ovladacích tlačítkách dej čtvereček a klikni na zámeček u požadované aplikace. U ovládání pomocí čtečky přejeď prstem na stranu - tak samo i ovládání pomocí virtuálního tl. Nesmíš ji jen vyčistit ručně. Já u P20 nečistím, ani košem. RAM je dost, není potřeba
    Poděkovat autorovi 1
  • upraveno 30. December 2018
    Tak se mi po týdenním bádání podařilo notifikace na hodinkách Garmin Fenix3 rozchodit, ale pomohla až tohle zatržení, viz. foto... Týden to trvalo díky tomu, že jsem nebyl ochoten se tomu věnovat intenzivně, jinak to byla otázka pár minut...
    Zamknutí aplikace Garmin Connect není potřeba, i po smazání rozjetých aplikací košem notifikace fungují!
    Měl jsem před P20 PRO telefon SONY Xperia Z5 compact a kompletní nastavení hodinek Garmin Fenix3 bylo v okamžiku hotové, vč. notifikací. Bohužel mi Huawei nyní potvrdil, že proč dělat něco jednoduše, když to jde i složitě :wink:
    Screenshot_20181230-223901.jpg
    1080 x 2240 - 137K
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak toto nastavení je zrovna záležitost Androidu a ne Emui. A zatím všechny aplikace k hodinkám, které jsem měl, mě k tomuto nastavení samy navedly a upozorňovaly, že to musí být povolené (i u jiných telefonů, než je Huawei).
    Poděkovat autorovi 1
  • upraveno 30. December 2018
    Radku, jak píšeš, zařízení na to upozorňují a ty to jen zaklikneš a je to OK... Tady mi to zařízení nabídlo, zaklikl jsem a nic se nedělo, tak jsem musel jít do nastavení baterie apod... Nechci Huawei hanit, to v žádném případě, spíš naopak - za dané peníze nabízí mnohem víc, než konkurence a proto jsem si jej pořídil a jsem z něj nadšený a v dobrém mě nepřestává překvapovat! :smile:
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.