PORSCHE DESIGN Huawei Mate 20 RS

Kromě modelů Huawei Mate 20, Huawei Mate 20 Pro a Huawei Mate 20 X jsme před několika týdny oficiálně představili také nejnovějšího člena rodiny Porsche Design, kterým se stává PORSCHE DESIGN Huawei Mate 20 RS. Už několik měsíců doma mám Huawei Mate 10 Porsche Design a je to velmi atraktivní mobilní telefon, nový Mate 20 RS je ale opět dál. Proti klasickému modelu Mate 20 Pro se liší především designem zadní strany telefonu, těšit se můžete také na 8 GB operační paměti a interní úložiště s kapacitou 256 GB (osobně se ale dívám spíše na vzhled, stávající kombinace 128 + 6 GB mi u modelu Mate 20 Pro naprosto vyhovuje). Ručně zpracovaná prémiová kůže s uměleckými texturami vypadá na fotografiích skvěle a jsem zvědav, jestli se mi telefon někdy dostane do rukou. Během příštího roku bychom rádi začali organizovat pravidelné srazy našich fanouškův různých městech po České republice (a také na Slovensku), uvítali byste třeba možnost vyzkoušet si tento mobilní telefon? Nebo byste si raději prohlédli třeba Huawei Matebook?

image
Huawei-Mate-20-RS-back-and-front-bg.jpg
1920 x 1396 - 124K

Komentáře

Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.