Watch GT a výdrž batérie.

Zakladám túto tému aby mali užívatelia ale aj tý ktorý len o WGT uvažujú prehľad o výdrži batérie na jedno nabitie. Bolo by dobré uviesť aj popis čo bolo v tom čase približne spustené alebo monitorované.

Koľko Vám vydržia WGT na jedno nabitie?
«1

Komentáře

• Za približne 48 hodín s jedným GPS na 38 minút som ich dal dolu na 64%.
    5 minútový režim nepoužívam, bpm nonstop, notifikácie zapnuté všetky dostupné, ale keďže ich testujem, používam ich častejšie než bude bežné.
    Napríklad si vôbec neviem vybrať vyhovujúci ciferník kvôli vybraným funkciám, a tak ho dosť často mením.
    Ak v tom budem pokračovať, vydržia 5 - 6 dní.
    Poděkovat autorovi 0
  • JudesJudes  
    upraveno 22. December 2018
    Po rozbalení WGT som mal baterku na 58%, dal som ich na nabíjačku a nechal nabiť na 100%. Hneď po zapnutí a spárovaní s telefónom Mate 10Pro sa aktualizovali. Používam ich hlavne na notifikácie a sledovanie času, programy na cvičenie nepoužívam až n jedno odskúšanie bicyklovanie vonku aj to len chvíľu (cca 6 min.) cestou domou z roboty čiže bolo zapnuté aj GPS. Prvý týždeň som mal v aplikácii "Zdravie" zapnutú voľbu monitorovania spánku, a na pol dňa monitorovanie srdcového tepu (zo zvedavosti) čo som vypol aj keď monitorovanie spánku beží ďalej bez rozanalizovania spánku. Ďalej automaticky sa merajú kroky a mám zapnutú voľbu rozsvietenia displeja pohybom zápästia a následne prišla ďalšia aktualizácia. Doplním že som sa zo začiatku s hodinkami dosť skúšal ciferníky až napokon po poslednej aktualizácii pribudol ten čo už mám zatiaľ nastálo plus cca 5 krát bol zapnuté rozsvietenie displeja na 5min.. Na noc zapínam režim nerušiť. Takto som sa dostal zo 100% batérie na 12% za dobu 14 dní, predpokladám že ešte jeden prípadne dva dni by ešte boli vydržali ale radšej som ich dal na nabíjačku.
    Od nabitia na 100% len používaním notifikácií a počítaní rokou som zaznamenal spotrebu cca 5-6% za 24 h.
    Poděkovat autorovi 0
  • v predajni mi chalan povedal ze 2-3 dni, bez GPS ze viac nemam cakat.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak to je hlúposť... Na 100% som nabíjal 26.12.... Používam notifikácie a merač tepu... Aktuálne mam 80%
    Poděkovat autorovi 0
  • null a není to bývalý prodavač masny? Bez používání GPS standardně 14 až 16 dnů
    Poděkovat autorovi 0
  • Áno... Za použitia GPS to. Môže byť tak 2-3 dni
    Poděkovat autorovi 0
  • orange predajna v Mlynoch NR. chcel som ich pozriet, no nedali sa zapnut nevedel preco a ze druhe nemaju aby mi ich ukazal a tak zacal rozpravat a nakoniec spomenul ze 2-3 dni. sa pytam ze zapnute GPS? a on ze nie, vraj to je standard všetky tak drzia. jasne ze som si myslel svoje, islo mi. naozaj len o ovladanie, menu, reakcie, displej...
    Poděkovat autorovi 0
  • Ten predajca ich osobne asi ani nemal zapnuté a o odskúšaní ani nehovorím.
    Nabíjal som naposledy 20.12 zapnuté notifikácie s automatickým rozsvietením po otočení zápästím (čo sa dosť často rozsvecujú hlavne pri šoférovaní) a po 9-tích dňoch mám ešte 56% baterky.
    Poděkovat autorovi 0
  • LaMisel napsal(a):

v predajni mi chalan povedal ze 2-3 dni, bez GPS ze viac nemam cakat.

Pouze je nezná a nezajímá se o novinky :smiley:
    Poděkovat autorovi 1
  • Na predajni mi napríklad nakecal že sú 100% v slovenčine a to ich tam ešte ani nemal :smiley:
    Realita výdrže je ako všade výrazne závislá na používaní GPS. Teraz v zime za pecou vydajú bez problémov na 2 týždne, zato v lete na biku pri pár 2-3 hodinových výjazdoch skončia do týždňa.
    Rovnako výrazne by ich dal dolu aj AOD, a kto by ich chcel vybiť ešte rýchlejšie, tak nech sa hrá so svietidlom :smiley:

Hodinky ale na žiadnej predajni neodskúšajú pokiaľ ich po zapnutí nespárujú s nejakým mobilom. Ak by to skúsili pred zákazníkom, tak tak ten im dovtedy aj ujde, kým si stiahnu všetky aktualizácie :smile:
    Jediné čo na predajni predvedú je zapnúť ich do QR kódu pre stiahnutie Huawei Healt, dať do nabíjačky že dobíjajú alebo zapnúť a vypnúť.
    V prípade vážneho záujmu o vyskúšanie bude asi najlepšie ich zobrať v serióznej predajni cez internetový obchod s možnosťou vrátiť osobne na predajni.
    Osobne odporúčam pri skúšaní na dva týždne zakúpiť lacný šmejd remienok a osky 22mm.
    Po dvoch týždňoch na ruke už to bude na remienku dosť poznať na prípadné bezproblémové vrátenie.
    Určite práve pri WGT neni nad osobnú skúsenosť :smile:
    Poděkovat autorovi 1
  • @LaMisel vydržia naozaj dlho bez zapnutej GPS, Pán očividne nevedel o čom hovorí. Ale rovnako ti radím, poriaď si ich cez eshop aby si ich v prípade mohol vrátiť. Pretože tie reakcie hodiniek nie sú stále v pohode a funkcie ako šafránu. Nedostatok.
    Poděkovat autorovi 1
  • Prvé idem dat hodinky na nabíjačku s 5% batérie. WGT vydržali s plného nabitia 19 dní pri bežnom používaní notifilcie, 3x budík a aktivované rozsvietenie pri otočení zapestia (čo sa stáva dosť často).
    Teraz chcem vyskúšať deaktivovať práve to rozsvietenie pohybom zapestia, len tak zo zvedavosti koľko vydržia.
    Poděkovat autorovi 2
  • @Judes jo jo ta baterka v GT je přímo boží :smile: , také mi vydrží více jak 14dní :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • @Vudce1978 výdrž je super na tých 19 dní to vyšlo zo spotrebou 5% za deň.
    Teraz skúšam WGT s vypnutým rozsvietením (prebudením) pohybom zapestia a tá výdrž bude ešte lepšia, zatiaľ za deň používania ubudli 3% z baterky.
    Poděkovat autorovi 0
  • Kde na také vydržte chodíte? Mne za včera zobralo 9% za deň a to som mal len zopár notifikácií a zapnuté prebudenie pohybom zápästia(asi sa veľa hýbe zápästie). Len cez noc mi ubudnú 3% a to dávam do módu nerušiť.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ahoj, hodinky jsem měl možnost testovat a vydrží skutečně hodně. 14 dní s notifikacemi a při běžném používání absolutně bez problémů. Tady se můžete podívat na mé zkušenosti: https://www.testado.cz/recenze-chytrych-hodinek-huawei-watch-gt/
    Poděkovat autorovi 1
  • V tom článku dole ako "klady" nesedí to Bezdrátové nabíjení, čo tieto hodinky nemajú ;).
    Poděkovat autorovi 0
  • @Petr1212 pekne napsane zkusenosti a souhlasim jak jsi to napsal :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak od posledného nabitia WGT na 100% prešlo 26 dní a mám momentálne ešte k dispozícii 11% batérie, mal som povolené len notifikácie, prebehla jedna aktualizácia a bolo vypnuté rozsvietenie displeja otočením zápästia. Priemerná denná spotreba bola 3,8%. Nakoľko prišla ďalšia aktualizácia tak ich musím dať na nabíjačku lebo pod 20% batérie sa neaktualizujú.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 4. February
    Zdravím chcem sa opýtať či spolupracujú watch gt s telefónmi značky honor.
    Dakujem.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.