Poděkování za rok 2018 | Zamyšlení nad rokem 2019

Rok 2018 končí, rád bych vám tedy v tuto chvíli poděkoval za vaši přízeň během letošního roku a věřím, že nám zachováte přízeň také v letech následujících. Tento rok pro nás byl velmi úspěšný, prodali jsme více než 200 milionů telefonů a dokázali jsme naše telefony posunout kupředu. Osobně mám největší radost z nového procesoru Kirin 980, v této oblasti se neustále posouváme kupředu a sám jsem zvědav, kam se vývoj posune v příštím roce. Určitě představíme mnoho zajímavých telefonů, osobně se skutečně hodně těším na nástupce modelu Huawei P20 Pro. Hodně se mluví o telefonech s podporou 5G a také o skládacích telefonech, osobně ale neočekávám, že by se během roku 2019 takové přístroje více rozšířily (ale třeba některý z výrobců překvapí). Jaké trendy budou podle vás nejdůležitější během roku 2019?

Velké změny už za několik týdnů čekají také na naše diskuzní fórum. Už několik měsíců se intenzivně připravujeme na přechod na novou platformu, která bude výrazně lepší a propracovanější než současné řešení. Těšit se můžete na bohatý obsah, atraktivní vzhled, pohodlné vkládání fotografií a pravidelné soutěže. Současné řešení fóra není vyloženě špatné, ale chybí mu několik důležitých funkcí, které jsou pro chod fóra klíčové. Spuštění fóra si ještě vyžádá spoustu práce, je to ale pro naši komunitu skutečně zásadní krok. Spuštění nového fóra jsme několikrát posouvali, v současné době už ale ladíme poslední detaily.

Nemá ale smysl se tvářit, že se nám v roce 2018 podařilo úplně vše, rozhodně pořád máme na čem pracovat a co zlepšovat. Netýká se to jen samotné společnost Huawei, ale samozřejmě také mé maličkosti. Rád bych během roku 2019 osobně poznal více našich fanoušků, rád bych také výrazným způsobem vylepšil kvalitu svých záběrů na YouTube. Nepovažuji se jen za zaměstnance Huawei, považuji se také za zapáleného fanouška. Z tohoto úhlu pohledu bych uvítal, kdyby se v telefonech Huawei během roku 2019 objevil lepší AOD (Always On Display), radost bych měl také z možnosti instalovat firmware ručně. Potěšil by mě také model s čistým operačním systémem Android. Ve volném čase se budu snažit nadále pracovat na svém anglickém YouTube kanále o telefonech Huawei, kde bych rád během příštích let dosáhl na hranici 100 000 odběratelů.

Děkuji vám za podporu během celého roku. Jsem rád že jsem součástí této skvělé komunity kolem telefonů Huawei. Ať je pro vás rok 2019 rokem úspěšným a bezproblémovým, ať máte pevné zdraví a dostatek peněz (na budoucí telefony od společnosti Huawei... :smile:).

image
49199525_2146748442112039_4247994174986518528_o.jpg
2000 x 2000 - 325K

Komentáře

• Díky Huawei, ale velký dík taky patří Tobě Jozefe :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Taky přeju všechno nejlepší v novém roce, co nejvíce úspěchů a co nejméně prešlapů. Na nové fórum už se těším :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Jozefe přeju ti hezký nový rok a spoustu energie do další práce
    Poděkovat autorovi 0
  • Jozef, tebe, a rovnako aj všetkým HuaFans, všetko dobré do nového roku. Nech sa tebe a aj všetkým ostatným darí ako v práci, tak aj, čo je dôležitejšie, v súkromí. Nech ste všetci spokojní a šťastní :)

Inak veľmi pekne napísané. Huawei tento rok zaváľal a ide si svoje.
    V budúcnosti by však mohol dbať v rovnako veľkej miere aj na starých (súčasných) zákazníkov ako aj na tých nových. Pretože pri súčasnom tempe a Huawei trendoch o nových zákazníkov samotný Huawei núdzu mať určite nebude. Dôležité však je udržať si aj pôvodných :)
    Čím nás Huawei prekvapí v roku 2019 zatiaľ netuším, ale teším sa na to. A Jozef, nejaké náznaky o nástupcovi P20 Pro sa už objavili. Čo to málo o možnom dizajne som už nazdieľal aj v sekcii P20 Pro :)

Fórum HuaFan je jedno z najlepších aké som navštívil. Možno technicky je možné ešte sem-tam niečo vylepšovať, ale čo sa týka ľudí (kolektívu), takí ako tu, sa budú vo svete hľadať len ťažko ;) Snáď sa budú konať v roku aj nejaké spoločné eventy, ktorých sa mi podarí sa aj zúčastniť :)

Na záver by som sa rád poďakoval všetkým tu prítomným, ľuďom podieľajúim sa na správnom fungovaní web stránok a rovnako aj všetkým aktívnym členom HuaFan, bez ktorých by fórum vlastne fórum ani nebolo :)

Ešte raz všetkým prajem len to najlepšie do roku 2019 a nech sa všetkým darí :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Také přeji do Nového roku 2019 všem členům HuaFan fóra jen to nejlepší, také @Jozef_HuaFan a celé firmě Huawei :smiley: , moc se těším na jakékoli novinky v roce 2019 :smiley: , jsem moc rád, že hned od prvních dnů nového roku budou vybraní členové fora testovat horkou novinku P Smart 2019, také se na tento telefon těším a už se nemůžu dočkat, zase si budu hrát :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • tiez sa pripajam a prajem vam vsetkym len to najlepsie v novom roku 2019 NAZDRAVIE
    Poděkovat autorovi 0
  • Jedna aktualita - dnes jsem začal překládat nové fórum :smile:
    Poděkovat autorovi 1
  • Tak rychle prosím, nebo si z toho potvrzování SOUHLASÍM vzteky rozflákám telefon :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • Jsem zvedavej na nove forum :smile:, drzim palce :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • Též už se těším na nové fórum, konečně bych mohl dostat další hvezdicku
    Poděkovat autorovi 0
  • Som na tom rovnako :smiley: Snahu o posunutie sa na vyššiu úroveň "Huawei Club member" som už vzdal, nikdy mi to neprešlo :smiley:
    Poděkovat autorovi 2
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.