Oznámení z aplikací

Ahoj přešel po dvou letech opět k Huawei. Před Mate 20 Pro jsem měl Samsung S8.
U Mate 20 Pro mám ale problém že nechodí oznámení z určitých aplikací a to i přesto že je v oznámení zatrhnuto že ho chci dostávat a u některých aplikací chodí oznámení s velkým spoždením. U Samsungu vše bylo funkční zde bohužel ne.
Má někdo obdobný problém nebo radu jak to vyřešit?
Je to poměrně důležité

Komentáře

• Huawei má dvě nastavení pro šetření baterie, jednu nativní Android a druhou EMUI. Je potřeba nastavit výjimku pro aplikaci na obou místech, pak by se appka neměla už uspávat.
    Poděkovat autorovi 0
  • No a kde to najdu prosím? Prolezl jsem vše všude a nic dalšího jsem nenašel.
    Poděkovat autorovi 0
  • Cože? To slyším tedy prvně že by se musela udělat výjimka na Android a Emui. To mě tedy také zajímá jak to udělat. Vysvětli @temp0. Jinak @Lu82. Také jsem to řešil hlavně u Livesport. Gól aplikace hlásila i po 20 minutách. Musel jsem v nastavení baterie vše zakázat a také v nastavení/aplikace. Takže aplikace Livesport nespí, smí brát data, smí běžet na pozadí, atp. a někdy to funguje na výbornou. Gól dříve jak v TV a někdy prostě ne. Emui je hodně agresivní a nepřišel jsem jak tomu zabránit. Jak píšeš. Na sumsungu jsem s tím také neměl problém.
    Poděkovat autorovi 0
  • @Jirkacz Příklad z A9 P20 Pro:
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.