Bluetooth samospoušť problem se spárováním

jakubm  
upraveno 1. January v Huawei P20 Pro
Ahoj,
potřeboval bych poradit. Když k telefonu Huawei P20 Pro připojím dálkovou samospoušť nebo třeba selfie tyč, podaří se mi udělat pouze první fotku. Pak se v aplikaci foťáku označí symbol oka pro skenování s QR kódem a jakmile zmáčknu znovu samospoušť rovnou mě to do aplikace přesměruje. Takto se mi vždy podaří provést pouze jednu fotku. Poté musím aplikaci zavřít a znovu otevřít.
Přikládám nějaké fotky, kvalita je otřesná, ale jde mi spíše o přiblížení celého problému.

image

image

Nemá s tím někdo prosím zkušenost? Docela by se mi možnost ovládat telefon se samospoušťí hodila ( ne na selfíčka samozřejmě ).

Díky

Jakub
Screenshot_20190101_204112.jpg
1080 x 2240 - 589K
Screenshot_20190101-202545.jpg
1080 x 2240 - 661K

Komentáře

• vymazat data fotaku
    Poděkovat autorovi 0
  • lub napsal(a):

vymazat data fotaku

díky a teď prosím poraď jak to udělat :smiley: nebo myslíš mezipaměť?

Poděkovat autorovi 0
  • jakubm napsal(a):

lub napsal(a):

vymazat data fotaku

díky a teď prosím poraď jak to udělat :smiley: nebo myslíš mezipaměť?

zkoušel jsem vymyzat mezipamět i data fotaku a por stejny problem
    Poděkovat autorovi 0
  • Zkoušel jsem samospoušť připojit k mému firemní P Smart a tam to "funguje" samospoušť fotí, ale obrazovka dostane trochu moudřejší nádech, podobně něco jako nepovedený filtr, věřím že kdyby v P Smart byla také stejná aplikace jako v P20 Pro také mě to přesměruje. Bohužel dělají to celkem tři různé samospouště
    Poděkovat autorovi 0
  • lublub  
    upraveno 1. January
    potom jedině tovarko teda předpokládám že jsi alespoň restartoval founa.. a když budes restartovat ještě zkus zrovna wipe cache.. a tovarko až pak.. neni duvod aby to nefungovalo
    Poděkovat autorovi 0
  • vindis  
    upraveno 1. January
    No nevím, zda restart pomůže. To co popisuješ, je obecný problém neoficiálních selfie tyček. Prostě nejsou 100% kompatibilní s P20Pro.
    Měl jsem GoGen tyč a tam mi to takto dělalo. První klik fotka, druhý klik ono oko.
    Tak jsem si pořídil oficiální selfie tyč Huawei AF15 a tam mi to funguje bez problému.

Nevím proč to tak dělá a na čí straně je chyba. Obecně ty spouště nejsou nic jiného než náhrada za tlačítko volume down (supluji ten stisk). Jestli ty spouště posílají i nějaké další instrukce, to nevím.
    Poděkovat autorovi 0
  • mně právě po jedné aktualizaci pomohlo vymazat data a mezipaměť foťáku.. dělalo to popisované.. ovšem jednalo se o Huawei AF15
    Poděkovat autorovi 0
  • Mám rovnaký problém so xiaomi selfie tyčkou, ked takto fotis daj si rezim pro a nebude to robit
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.