Remote aplikácia

Zdravím. Chcel by som sa opýtať akú aplikáciu používate na remote control na domáce spotrebiče? TV, domáce kino atď. Ďakujem za odpoveď.

Komentáře

• Tú vstavanú čo bola v telefóne a funguje super, ovládam TV, Domáce kino a DiGi box.
    Poděkovat autorovi 0
  • pokud umí IR, tak tu vestavěnou, ale se čtením kódu mám problem u TV Gogen. Zapínací tlačítko za zlaté prase ne a ne načíst. Napíše kód přečten, ale TV to z mobilu ignoruje. Ještě pár dalších, ale to už neřeším.
    Poděkovat autorovi 0
  • Skúšal som len narýchlo u našich starší televízor Grundig a set top box Arris, nefunguje ani s jedným.
    Poděkovat autorovi 0
  • Vestavěný Inteligentní ovladač, nebo Cetus play.
    Poděkovat autorovi 0
  • Nemam moc co doma ovladat, jedu vse pres PC, ale uz jsem pouzila vestavnou app na Samsung TV v O2 prodejne :smiley: meli vybite baterie :smiley: a funguje mi zatim na vsechny Samsungy, co jsem kde zkusila :smile: ale kdyz jsem zkousela doma TV ECG, tak nemam sanci :joy: nic jineho na dalkove doma nemam a TV se stejne vypina a zapina s PC :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Vstavaný ovládač zatiaľ vedel všetko. Čo nebolo v internom zozname, to sa úspešne naučil, napr. klíma Carrier, internetové rádio Silvercrest alebo TV/FM tuner Asus v PC.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 4. January
    Tak TV Grundig som rozchodil,ale set-top box Arris sa nechytá absolútne vôbec.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.