Problém s messengerom na Huawei p20 PRO

Dobrý deň, prosím vás, má niekto problém so sekanim messengeru? Keď ho zapnem, messenger preskakuje, ako keby sa snažil zrovnať a zistiť veľkosť obrazovky. Niekedy po vypati aplikácie celá obrazovka ako keby prebleskne. S instagramom mam tiež problém, storycka tiež sekaju, ale nie až tak moc ako messenger. A to už mám tretiu p20, keďže som si myslela ze to je chyba telefónu a vždy ho vrátila. Dnes mi prišiel nový huawei p20 PRO a chyba je tam stále

Komentáře

• Ostatné aplikácie fungujú bez problémov. Najhorši je ten messenger, ktorý je práve u mňa najpoužívanejší. prosím o radu. Zmení sa to aktualizáciou? Ďakujem za odpovede, už som zúfalá
    Poděkovat autorovi 0
  • s tímto chováním sem se nesetkal v žádné verzi systému. odebrat a znovu nainstalovat aplikaci nepomohlo?
    Poděkovat autorovi 0
  • Nepomůže. To samé dělá i idnes.cz appka, ať už je roztáhlá fullscreen nebo ne. Většinou nekompatibilita s nestandardním poměrem displeje.
    Poděkovat autorovi 0
  • Veru nie, odinstalovanie nepomohlo.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak neviem, či telefón vrátiť a rozmýšľat nad inou značkou, alebo vyčkať ci sa to aktualizáciou systému upravi?
    Poděkovat autorovi 0
  • Messenger mi to robí už pol roka. Chyba bude (pravdepodobne) na strane aplikácie. V telefóne si s niečim nerozumie a aplikácie sa správa zvláštne - preblikuje. Alebo je to nejaký bug systému EMUI s týmito aplikáciami. Každopádne s tým neurobíš nič. Buď si na to zvykneš, prestaneš používať tieto aplikácie alebo vymeníš za úplne iný telefón... Z čoho vyplýva, že si na to skrátka zvykne, pretože vymeniť skvelý P20 Pro za niečo iné len kvôli preblikovaniu Messenger-a by bola hlúposť :)
    Poděkovat autorovi 0
  • P20 PRO je naozaj skvelý telefón, ale keďže u mňa je najpoužívanejšia, dosť mi to vadí :-( vymeniť ho naozaj nechcem, len keby som mala aspoň nejakú nádej, že aktualizácia alebo android 9 to časom upravia
    Poděkovat autorovi 0
  • *najpoužívanejšia aplikácia
    Poděkovat autorovi 0
  • Používám messenger lite a nemám sebemenší problém
    Poděkovat autorovi 0
  • Takze mam nainstalovany aj idnes aj messenger a nic sa mi nedeje vsetko ide v poriadku Mam P20Pro.. S A9 beta.
    Poděkovat autorovi 0
  • Pocitam ze sa ti bije nejaka aplikacia s inou apkou... Nemas nahodou nejaky antivirus nainstalovanyy?
    Poděkovat autorovi 0
  • Nie, nemám. Hneď medzi prvými aplikáciami som inštalovala messenger a robilo to hneď :-( Ale android 9 ešte nemám
    Poděkovat autorovi 0
  • To je sw chyba. Udelej hard reset.
    Poděkovat autorovi 0
  • @viper3000 Nedeje se to porad, chvili to funguje normalne a pak pri scrollingu to zacne problikavat, preskakovat a pak zase ok. Pouzivam jen tu idnes.cz.
    Pravda, A9 jsem jeste nezkousel :blush:
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 4. January
    temp0 napsal(a):

@viper3000 Nedeje se to porad, chvili to funguje normalne a pak pri scrollingu to zacne problikavat, preskakovat a pak zase ok. Pouzivam jen tu idnes.cz.
    Pravda, A9 jsem jeste nezkousel :blush:

Ako mne toto vsetko islo aj na A8...takze to uz potom nechapem kde je problem....:(

Poděkovat autorovi 0
  • Sestra si kupovala tiež p20 pro v telecome.. Ja ho mam z internetu.. Jej to nerobí a mne áno.. Môže byť rozdiel v telefónoch z internetu a z kamenného obchodu? EÚ a svk distribúcia? Lebo už ma nič iné nenapadá, prečo to jedným robí a druhým nie :-(
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.