p8 nájdené poruchy

nedávno som si zaobstaral p8. postrehol som nanej tri chybičky. prvá notifikačná led nebliká keď príde sms. inač na ostatné oznámenia funguje. druha nejde vibrovanie mobilu. tretie počasie zle ukazuje polohu a miesto sneženia pise prívalove dažde. prosím radu ďakujem.

Komentáře

• Já se přidám s dotazem, doufám, že se někdo najde s odpovědí.
    Řeším závadu u mojí P8, už 3x jsem ho posílal do reklamace a vždycky mi to servis zamítl. Navíc mi napsali, že tato závada je typickou vlastností modelu Huawei P8. Tak prosím o vyjádření.
    A závada je následující:

Když je připojen ColorBand A2, či jakékoli jiné BT zařízení, tak prohlížení internetu před wifi je téměř nereálné - obrázky či stránky se načítají hrozně dlouho. Abych mohl přes mirrorshare prezentovat fotky, musím se odpojit od wifi a fungovat na datech. NEBO musím odpojit BT zařízení a pak surfování přes wifi funguje normálně.

Rád bych získal nějaké oficiální nebo smysluplné vyjádření ať to tomu pochybnému dodavateli (Ab-Com czech) můžu omlátit o hlavu.

Děkuju moc :)

Poděkovat autorovi 0
  • problémy ako mám ja nemáš ? čítal som že mali tieto vlajkové lode huawei problému z softvérom.
    Poděkovat autorovi 0
  • @Deathsanta ,
    Pokud P8 neumi 5GHz pasmo WiFi (a jestli se nepletu, neumi),
    pak obe komunikace (WiFi a BT ) vyuzivaji stejne pasmo 2,4GHz a muzou se navzajem rusit.
    (interference). Nic s tim nejde udelat, je to hardware problem (chip a antena).
    Poděkovat autorovi 0
  • @kubbecc , v nastaveni najdes Resetovat vsechna nastaveni, restartuj telefon a drz tlacitko Volume Up , nabehnes do recovery, tam klik na Wipe cache partition a Reboot system now. Nic se ti nevymaze.
    Pak ti nezbyde nic jineho nez udelat factory reset. Vymaze se ti vsechno.
    Poděkovat autorovi 1
  • @rumburak
    to že neumí 5GHz vím. Ale co mne opravdu zaráží je to, že jsem svou P8 překlonoval do obyčejné hloupé Y5 2018 a tam je všechno v naprostém pořádku v naprosto identických podmínkách.
    Znamená to, že P8 je prostě blbě poskládaná (dříve) vlajková loď?...

@kubbecc
    dříve jsem jednou měl problém s led notifikací, ale pak jsem dělal upgrade na novější FW (520) a pak už problém nikde, takže asi fakt jen sw problém. Udělal bych obnovu jak píše rumburak nebo zkusit aktualizaci
    Poděkovat autorovi 0
  • Deathsanta napsal(a):

v naprosto identických podmínkách

No kdovi :smile:
    2015 vs 2018
    KitKat 4.4 vs Oreo
    Kirin vs MTK
    Poděkovat autorovi 0
  • factory reset som skúšal a nová aktualizácia mi nechodí.
    Poděkovat autorovi 0
  • kubbecc napsal(a):

factory reset som skúšal a nová aktualizácia mi nechodí.

Jake mas cislo sestaveni?
    Poděkovat autorovi 0
  • poradiť ako ju nainštalovať ? vymaže nejake nastavenie a dokumenti gotky hry atd. ?
    Poděkovat autorovi 0
  • rumburak napsal(a):

Deathsanta napsal(a):

v naprosto identických podmínkách

No kdovi :smile:
    2015 vs 2018
    KitKat 4.4 vs Oreo
    Kirin vs MTK
    Jasně, jsou tam 3 roky, ale nečekal jsem že lepší kirin na AN6 bude dělat takové problémy, když MTK v Y5 2018 do kterého jsem svou P8 naklonoval funguje úplně normálně.
    Zaslal jsem svou P8 do servisu a ten mi to zamítl, že prý to je vlastnost tady těch modelů a mám se obrátit na Huawei.

Takže otázka - dá se to vyřešit jen sw aktualizací? Nebo už mám prostě smůlu a musím se smířit s tím že jsem si dříve koupil vlajkovou loď která nedokáže jednoduchou věc? :( A zbytečných 12 tisíc abych si koupil P20 fakt nemám :(
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.