Alarm

Dobrý den, mám velkou prosbu, prosím o radu. Od 1. ledna každý den v sedm ráno se mi spustí alarm a já nemůžu přijít na to, co to je. Není nic vidět, nic jsem nenašla, nic nenastavovala, aspoň o tom teda nevím. Co by to mohlo být? Budík nemám nastavený, v kalendáři taky nic nevidím. Děkuju za reakci. :)
«13

Komentáře

• Věřím že to bude dělat nějaká doinstalovaná aplikace. Začít tím od kdy to dělá a co jste v té době instalovala.
    Poděkovat autorovi 0
  • Děkuju moc, nevím o tom, že bych na silvestra něco nového instalovala. Pořád to procházím a na nic jsem nenarazila. Někdo zkušený by na to třeba přišel, já bohužel ne.
    Poděkovat autorovi 0
  • Nemas naky kalendar svatku v kalendari?
    Poděkovat autorovi 0
  • Ještě můžete vyzkoušet spustit telefon v nouzovém režimu a nechat ho tak do té sedmé ráno. Tím se potvrdí nebo vyvrátí zda to dělá doinstalovaná aplikace.
    Poděkovat autorovi 1
  • Jeste moznos, ale nevim, jestli to pujde. Az bude alarm, tak stisknout ctverecek (multitasking) a clovek by mel videt nazev aplikace, ktera to dela. Zjistoval jsem tak par znamym, proc maji reklamy na displeji. Nedelalo to pravidelne...
    Ale vim, ze alarm je neco jineho, treba se zadari
    Poděkovat autorovi 1
  • Děkuju oběma, obojí vyzkouším. :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • A také by to mohla dělat nějaká aplikace na počasí, která má nastavené ranní upozorňování na denní předpověď.
    Poděkovat autorovi 1
  • Dobré ráno, tak jsem zatím nezjistila nic. Dnes jsem chtěla zkusit vypnout telefon, jestli to bude dělat i tak. A ano, i při vypnutém to dvě minuty řvalo. Displej zůstal tmavý, jen ten tón. Stihla jsem mobil ještě zapnout a stisknout ten čtvereček, ale nic jsem tím nezjistila. Takže zas zítra vyzkouším další. Už nevím, co budu dělat, asi se z toho zblázním. Kdyby to aspoň nebylo v sedm ráno. Ale ono je to vlastně jedno.
    Poděkovat autorovi 0
  • Concionator napsal(a):

A také by to mohla dělat nějaká aplikace na počasí, která má nastavené ranní upozorňování na denní předpověď.

Děkuju, taky vyzkouším, ale nenašla jsem zatím, že bych měla nastavené nějaké upozornění.
    Poděkovat autorovi 0
  • @milcal Pokiaľ ti to mobil aj zapne tak to bude zrejme niečo v systéme, neviem ci by ho dokázala zapnúť nejaká doinstalovana aplikácia,
    Predpokladám že vymazať cache už si skúšala,
    Vyskúšal by som ešte vymazať údaje aplikácie hodiny a potom znova vymazat cache, ak nepomôže tak potom asi už len factory reset, pred factory reset samozrejme všetko zalohuj, lebo ten ti všetko zmaze.
    Poděkovat autorovi 1
  • @bambis Děkuju. Ano, cache už jsem vymazávala. Mobil jsem při tom "řvaní" zapnula sama. Sám se nezapnul. A nikde nic se neukáže, že se spustil alarm, nechápu to. A že zrovna na Nový rok to začalo...
    Poděkovat autorovi 0
  • bambisbambis  
    upraveno 5. January
    @milcal No ale písala si ze si ho predtým vypla a pokiaľ aj napriek tomu zacal zvoniť tak sa zapol sám a to aj ked nič neukazoval na displeji.
    Ja keď mám nastavený budík a dám mobil vypnúť tak sa ma spýtal či chcem ponechat budík zapnutý?! A mobil sa vtedy normálne vypne a pri čase budíka zapne sám, mala to tak aj P9, p9 lite, P20 a asi všetky Huawei.
    Tebe to nič neukáže?
    A aký máš vlastne fw?
    Poděkovat autorovi 1
  • Ešte to co mam na mysli:
    image
    Screenshot_20190105_093014_com.huawei.systemmanager.jpg
    1080 x 2340 - 168K
    Poděkovat autorovi 1
  • @bambis Mne se to nic neptalo, jestli chci nechat budík zapnutý, zapnutého nic nemám. Nevím o tom. Vypla jsem to a v sedm pak čekala. Spustil se ten zvuk, ale displej byl černý. Musela jsem to zapnout sama. Tak nevím, nějak se probudit mobil musel, když se ozval. Já v tomhle nejsem zběhlá, nevyznám se v tom. A co přesně myslíš tím firmware, prosím?
    Poděkovat autorovi 0
  • bambisbambis  
    upraveno 5. January
    V nastaveniach/ o telefóne máš číslo zostavy

Každopádne vyskúšaj vymazat dáta tích hodín v Nastavená/aplikácie / daj zobraziť aj systémové aplikacie nájdi hodiny /ukladaní priestor a daj vymazat dáta aj vyrovnávacia pamäť, potom restartuj do recovery a daj vymazat cache
    Poděkovat autorovi 1
  • milcalmilcal  
    upraveno 5. January
    Děkuju. Zkusím ještě ta data vymazat.
    Obrázek se mi nepodařilo vložit .
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak ještě.image
    Screenshot_20190105-102404.jpg
    1080 x 2340 - 350K
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak se mi teď nainstalovala 130, uvidím, jestli to s tím něco neudělalo. Asi marná naděje... :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Hard reset zkousen?
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.