Aktualizace z GRA-UL10V100R001C433B140 na GRA UL10-B371

Zdravím všechny zkušené Huaweiáky a prosím o pomoc.
Nedaří se mi aktualizovat Huawei P8. Stáhl jsem si aktualizaci na android 6, uložil ji na PC do složky Dload, pomocí HISuite jsem celou složku nahrál na SD kartu. Podle návodu trojhmat, aktualizace se začala instalovat, ale při 5% se instalace přerušila a objevila se hláška Software instal falled. Co dělám špatně? Musí být SD karta prázdná? Zkoušel jsem instalaci nerozbaleného souboru, rozbaleného-UPDATE.APP, stále stejné. Děkuji mnohokrát za rady a pomoc.

Komentáře

• Cao, co presne ti vypise telefon krome Install failed?
    Ve slozce dload ma byt pouze UPDATE.APP , a nesmi byt z zadne podslozce, cesta je SDcard/dload/UPDATE.APP .
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak se mi to podařilo. Z pc jsem smazal stažený soubor, stáhl ho znovu, rozbalil do složky Dload, nainstaloval na čistou SD kartu a najednou to šlo. Napadá mě jediněto, že při prvním stahování byl soubor nějak poškozený.
    Ještě bych měl otázku, půjde nainstavat aktualizace GRA-UL09 místo GRA-UL10?
    Děkuji.
    Poděkovat autorovi 0
  • Teď jsem přišel na to, že po aktualizaci mám označení modelu GRACE, místo původního GRA- L10.
    Je to závada?
    Děkuji.
    Poděkovat autorovi 0
  • A mas C900 v sestaveni?
    Poděkovat autorovi 0
  • Promiň, v jakém sestavení?
    Poděkovat autorovi 0
  • Teď mám v sestavení GRA-C900B398.
    Poděkovat autorovi 0
  • Teprve teď jsem si já idiot přečetl téma často kladené otázky a začínám chápat. Nainstaloval jsem aktualizaci s jinou customizací a proto mám c900. Znamená to tedy, že jsem měl telefon pro střední východ???
    A dá se telefon vrátit do původního stavu s původní customizací.
    Poděkovat autorovi 0
  • GRACE a C900 znamena, ze tam mas nespravny FW a customizace se ti zmenila na global. Nicmene pokud je telefon plne funkcni a mas tam A6, tak bych se v tom uz nevrtal.
    No zcela urcite jsi nemel telefon pro evropsky region, ten ma totiz oznaceni L09C432. Podivej se, jestli mas v aplikacich 'Project menu' , nebo vytukej v telefonu *#*# 2846579#*#* . Pokud tam mas Pr. menu, tak pravdepodobne mas datovou cast v poradku.
    Poděkovat autorovi 1
  • Mám dual SIM a podle toho co jsem vyčetl má označení L10. Ale C433 je dle tabulky střední východ. Mám chuť napsat prodejci ošklivý mail.
    Jinak mnohokrát děkuji za pomoc a za tvůj čas.
    Ještě jedna otázka - dá se nějak nastavit svítivost ledky na signalizaci nabíjení? Ta moje není skoro vidět.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak project menu mám. Co vše se změní při uvedení do továrního stavu? Sestavení asi ne, viď?
    Poděkovat autorovi 0
  • Sestaveni se nezmeni, LED nastavit nejde, pokud vim.
    Poděkovat autorovi 0
  • OK, moc děkuji. Měj se hezky a ať se daří.
    Poděkovat autorovi 1
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.