Y6 2017 versus nástupce Y6 Prime 2018 , názory?

Pište názory, zkušenosti

Komentáře

 • Ambri  
  upraveno 15. January
  Za mě horší baterie o dost horší baterie foťák stejný display kvalitou stejný.Prime novější Emui čtečku xichtu a paratku. Větší interní paměť.A po čase uzivani když se vrátíte k 2017 vypadá a připadá Vám jak telefon 10 let starý.Je to znát výkonové je úplně někde jinde jak paměti také funkcemi a hlasitostí což si myslím že je největší doména hlasitě vyzvánějí přehrávání hudby a hlasity hovor.Je to první tel kde musím ztlumit hlasitost při hovoru.
  Jediná velká a opravdu velká nevýhoda Prime je jeho baterie.I když je úsporný mod WiFi či data se používají jen když člověk potřebuje je vypla čtečka xichtu chytré hledají sítí a bambilion app tak stejně nevydrží ani den.Ja jsem asi moc náročný ale 2017 mi se stejným obsahem app a vším co s tel dělám vydržel den a pul.Prime mám denně na nabíječce.Coz je pro mě zklamání možná větší než pro vegetariány masovy hrob.
  Kdyby byla baterie aspoň 4000 mhA nebo více klidne bych si za ní připlatil.Kdybych tušil že baterie nevydrží déle než aktivita silničaru při prvním snehu.Tak o prsa korejské ženy bych šel po x telefonech ke konkurenci...A klidně bych oželil zámek xichtu....
  Za mě zklamání.A další tel buď bude P20 Pro Nebo aspoň Nová 3 nebo něco od konkurence...bude to opět o prsa korejské ženy pro který se rozhodnu tel kupuju každý rok a půl...Tak snad ti ta moje recenze pomohla ...
  Poděkovat autorovi 1
 • Já mám tenhle telefon 3 týdny, ale baterie je podle mě skvělá. Měl jsem teď rok a půl VDF SMART N8 a výdrž baterie je tak 2,5 násobně vyšší.
  Fotky jsou ve dne skvělé, ve tmě špatné.
  Zvuk je dokonalý, bez kompromisu.
  Jediné, co mě trápilo, bylo neustále se přepínající wifi. Musel jsem povypínat mobilní připojení a to i jednotlivě u aplikací a od té doby jede jako blesk.
  Poděkovat autorovi 1
 • The Real Polar.......tak jste dobrý,že jste si s tím takto poradil šikovně
  Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.