oznámení SMS, E mail...na uzamčené obrazovce

Zdravím, mám pár dnů H Nova 3, před tím Huawei P Smart. Na tomto telefonu jsem měl náhled při uzavřené obrazovce když přišla SMS, E mail tak, že jsem si mohl přečíst aspoň částečně obsah. Nedokážu tyto náhledy nastavit na NOVA 3. Pouze se ukazuje zda přišla SMS a tak podobně. Musím otevřít obrazovku a klik na SMS,Email, případně roletka.
Poradí prosím někdo jak nastavit, pokud tedy jde?
Předem děkuji.

Komentáře

• Nastavení / Oznámení / Oznámení zamčené obrazovky. Pak případně ještě u jednotlivých aplikací.
    Poděkovat autorovi 0
  • lotr_Mates napsal(a):

Nastavení / Oznámení / Oznámení zamčené obrazovky. Pak případně ještě u jednotlivých aplikací.

Dík za radu, nicméně jsem prohledával kde co a pořád nenalezeno-nenastaveno.
    Je to už můj č telefon této značky a u všech to bylo OK. Tak nevím kde dělam chybu.

Poděkovat autorovi 0
  • To je teda divné. To oznámení zamčené obrazovky je teda aktivní, ju? Pak ještě, jestli nemáš náhodou tyto appky v telefonu pod heslem/otiskem (Zámek aplikace).
    Poděkovat autorovi 0
  • Někdy se to špatně hledá. Nejrychleji se do nastavení dostaneš, když ti přijde SMS, stáhni roletku a za oznámení zprávy tahej pomalu do strany. Objeví se ozubené kolečko a hodiny. Klikni na kolečko a jsi přímo v nastavení oznámení, které tě zajímá. Tam povolíš oznámení na zamčené obrazovce.
    Poděkovat autorovi 1
  • No já myslím jestli si neinstaloval nějaké téma ono mohlo změnit zamykací obrazovku ,musí být nastaven styl zámku typu magazín,,jak nastavíš tak se ti objevív oznámení a stavový řádek,oznámení zapnutou obrazovku musí být zatrženo a pak už chodí normálně.
    Poděkovat autorovi 0
  • Souhlasím s @rajs , to dělá také problém.
    Poděkovat autorovi 0
  • Všem za reakce děkuji. Nicméně jsem zkusil vše je popsané a nepomohlo. Nastavení zobrazení na uzamčené obrazovce, dal jsem originální motiv.... a zkoušel nastavit napřímo jak psal tube... a tak dále...
    Tak nevím, kde soudruzi dělají chybu... :-)
    Upřesním, že na zamčené obrazovce se mě objeví informace o došlé SMS, E Mail, případně nepřijatý hovor (ten i kdo volal a číslo).
    Bohužel jen ty hlášky, nic více. Mě jde prioritně aby byl i pod hláškou náhled zprávy SMS a mohl si přečíst od koho je a trochu co píše..., a nemusel otvírat za jízdy obrazovku-klik na ikonu SMS nebo rolovat... náhled v tomto pohledu šel bez problému nastavit na H P9; H P smart které jsem v minulosti. Dokonce jsem přesvědčený že stačilo jen povolit náhled na zamčené obrazovce...a ukazovalo se kompletně...
    Tak budu ještě nějak špekulovat.
    Poděkovat autorovi 0
  • No v každém případě,telefonem to není,možná tě čeká tovární nastavení,jestli to nedělá nějaká aplikace.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 9. January
    @hvanah Ještě otázka? Odemykání je otiskem nebo tváří? Páč pokud ano, jsou zobreny pouze úzké bílé proužky, které se rozbalí až po rozpoznání obličeje.

Jestli jsem tuto informaci přehlédl, omlouvám se :blush:
    Poděkovat autorovi 1
  • Nam doma na Nova 3, i presto ze je nastaven otisk i tvare, zobrazi cely prouzek i s nahledem textu...
    Poděkovat autorovi 0
  • @tube
    Taky možnost, dá se to ale zapnout v Zabezpečení / Rozpoznání obličeje / Oznámení zamčené obrazovky. Mám to takto na Mate10P a vyhovuje, pokud vezme telefon někdo cizí, vidí úzký bílý pruh že něco přišlo, pokud já a provede se rozpoznání obličeje, zobrazí se šiřší pruh (od koho a část textu - myslím). Samozřejmě, pak ještě u appky mít správně nastavenu správu upozornění.
    Poděkovat autorovi 1
  • tube  
    upraveno 10. January
    Jj, Taky máme nastaveno u některých aplikací, že vidíme že je zpráva z WhatsApp, ale ne od koho a ani text. Dá se s tím vyhrát... Ale tuším, to nedělá úzký pruh, ale široký. Principiálně je to to stejné
    Poděkovat autorovi 0
  • Zdravím všechny a zároveň děkuji za podněty.
    Hurá už vyřešeno... v nastavení odemčení obličejem. Zde jsem změnil volby náhledu bez obličeje.
    Před tím nastavena možnost jak popsal někdo výše...
    Každopádně ještě jednou všem moc děkuji.
    Příznivcům Huawei zdar .... :-)
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.