Huawei Share na Windows 7

Zdravím, nedaří se mi zprovoznit posílání dát přes huawei share na windows 7. Chtěl jsem se zeptat, zda-li je to možné a pokud ano, zda-li by mi tu někdo byl ochotný napsat návod jak na to. Dík =)

Komentáře

• Mě to nejde ani na win 10. Po dvojkliku na Novu 3 v síti má vyskočit okno kde zadám uživ. jméno a heslo ale nevyskočí a hodí to chybu sítě. Tak těžko říci zda to vůbec funguje. Třeba písne někdo další.
    Poděkovat autorovi 0
  • Mě se to podařilo docela po dlouhé době. Soubory - okolní počítače a uživatelské jméno "huawei".
    Poděkovat autorovi 0
  • Mám stejný problém na Windows 10, a to mám normální domácí síť a počítače na ní mezi sebou vidím v síti, ale nova 3 tam prostě nenaskočí.
    Poděkovat autorovi 0
  • Stejný problém - na WIN10 zařízení v domácí sítí nevidím. Nefunguje mi ani "Bezdrátová projekce". Na TV zapnu Miracast, na telefonu projekci, telefon TV vidí, ale při pokusu o připojení se na TV jen zobrazí dialog, že se TV pokouší připojit přes wifi direct (což samozřejmě dělá) a že ho mám spárovat tam. Na A8 i na P9L to fungovalo bez problémů.
    Poděkovat autorovi 0
  • Vám co tel. nevidíte v síti. Pokud ho hledáte v průzkumníku souborů který je součástí WIN10 tak vyzkoušejte i externí program např. Total Commander. Na notebooku jsem to měl také když jsem ho v průzkumníku neviděl ale po hledání v Commanderu nebyl problém. I když ve finále se nejde připojit ani v něm.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.