Huawei Share na Windows 7

Zdravím, nedaří se mi zprovoznit posílání dát přes huawei share na windows 7. Chtěl jsem se zeptat, zda-li je to možné a pokud ano, zda-li by mi tu někdo byl ochotný napsat návod jak na to. Dík =)

Komentáře

• Mě to nejde ani na win 10. Po dvojkliku na Novu 3 v síti má vyskočit okno kde zadám uživ. jméno a heslo ale nevyskočí a hodí to chybu sítě. Tak těžko říci zda to vůbec funguje. Třeba písne někdo další.
    Poděkovat autorovi 0
  • Mě se to podařilo docela po dlouhé době. Soubory - okolní počítače a uživatelské jméno "huawei".
    Poděkovat autorovi 0
  • Mám stejný problém na Windows 10, a to mám normální domácí síť a počítače na ní mezi sebou vidím v síti, ale nova 3 tam prostě nenaskočí.
    Poděkovat autorovi 0
  • Stejný problém - na WIN10 zařízení v domácí sítí nevidím. Nefunguje mi ani "Bezdrátová projekce". Na TV zapnu Miracast, na telefonu projekci, telefon TV vidí, ale při pokusu o připojení se na TV jen zobrazí dialog, že se TV pokouší připojit přes wifi direct (což samozřejmě dělá) a že ho mám spárovat tam. Na A8 i na P9L to fungovalo bez problémů.
    Poděkovat autorovi 0
  • Vám co tel. nevidíte v síti. Pokud ho hledáte v průzkumníku souborů který je součástí WIN10 tak vyzkoušejte i externí program např. Total Commander. Na notebooku jsem to měl také když jsem ho v průzkumníku neviděl ale po hledání v Commanderu nebyl problém. I když ve finále se nejde připojit ani v něm.
    Poděkovat autorovi 0
  • Vrátím se ještě k tomu sdílení obrazovky - funguje to tedy někomu na A9? Zkoušel jsem to na TV i PC (win10) - telefon vždycky cílové zařízení najde, ale nepřipojí se (po nějaké době se zobrazí chyba).
    Poděkovat autorovi 0
  • graver napsal(a):

Vrátím se ještě k tomu sdílení obrazovky - funguje to tedy někomu na A9? Zkoušel jsem to na TV i PC (win10) - telefon vždycky cílové zařízení najde, ale nepřipojí se (po nějaké době se zobrazí chyba).

Normalne se pripojim k TV,ze na TV vidim obrazovku mobilu(mam Samsung)
    Poděkovat autorovi 0
  • hoods napsal(a):

Přes funkci "bezdrátová projekce" na A9 beta? Pak by tedy musel být problém jen na mém zařízení, ale netuším, s čím.

Poděkovat autorovi 0
  • graver napsal(a):

hoods napsal(a):

Přes funkci "bezdrátová projekce" na A9 beta? Pak by tedy musel být problém jen na mém zařízení, ale netuším, s čím.

Ano,presne tak,bezdratova projekce.No jestli ti to slo na A8 a ted ti to nejde a nemenil jsi televizi tak tezko rict cim to muze byt.Ja teda kdyz jsem sel na betu A9 tak jsem ani nedelal tovarni reset nic.
    Poděkovat autorovi 0
  • Taky tak - neměnil jsem nastavení, oprávnění aplikací, optimalizaci baterky...
    Na A8 to tuším ještě nebyla "bezdrátová projekce", ale Miracast (tedy název položky menu) a fungovalo mi to.
    Poděkovat autorovi 0
  • Mám Novu 3 a betu A9. Připojit k televizi (LG) to jde, ale občas musím televizi nebo telefon restartovat a pak se připojí. Huawei Share s Win. 10 také funguje, ale trvalo dlouho než jsem přišel na to jak to nastavit.
    Poděkovat autorovi 0
  • @Chrpa Tak dej vědět jak tedy vše nastavit aby fungovalo spojení s Win 10.
    Poděkovat autorovi 0
  • Mě se to podařilo náhodou přes SOUBORY-OKOLNÍ POČÍTAČE (uživatelské jméno "huawei")
    Poděkovat autorovi 1
  • Tak po restartech všech zařízení miracast funguje (ne vždy napoprvé) s TV i Win10.
    Huawei Share funguje napůl - v síti vidím telefon pod zadaným názvem, ale když na něj kliknu, Win si neřeknou o heslo, takže se nepřipojím.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.