Neostří zadní fotoaparát do dálky.

Ahoj chtěl bych se podělit o tom jak to bylo s mým miláškem. Od koupi v prosinci roku 2017 se postupně fotoaparát kazil. Rok od koupi. Nepamatuji se , že by spadl. Co se týká péče jsem v tomto velice patrný. Závada se projevovala stejně jak ve videu, tak i na fotografii. Občas přestal ostřit do dálky a nebo zaostřil a opětovně rozostřil. Tak se to neustále projevovalo. Nechtěl jsem tudíž navštívit záruční servis. Naštěstí se letos v lednu závada naplno projevila a telefon přestal ostřit do dálky. Zašel jsem za prodejcem a závada se projevila. Bál jsem se , že se závada neprojeví v servisu. Neuplynulo ani čtrnáct dní a v telefonu se ozval prodejce, že je telefon opraven. Závěr servisu byl takový: Cituji"Uvedené závady zákazníkem se projevily. Provedená oprava výměnou vadného dílu (kamera, kryt) atd" Oddychl jsem si a můžu vám sdělit, že jsem to měl udělat už dříve, protože mi kamarád říkal, že ostření a opětovné zaostření je normální, že se telefon učí. To se učit může, ale já měl co dělat abych udělal snímek v pravý okamžik. Znáte to když to nejvíce potřebujete, tak Murphyho zákony fungují na 100%. Děkuji servisu Britex, že provedená práce byla odvedena velice pečlivě a nikde nespatřuji stopu po zásahu. Proto se nebojte reklamovat výrobek, jak někteří zmiňují, že nemají rádi aby se v telefonu někdo šťoural. V tomto případě opět zadní fotoaparát plní své služby na 100 %.
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.