zasekla aktualizace

Zdravim,mam WAS-LX1 s 8.0.0.362 C432 fw /zaplata z cervna 2018/ zadnou novejsi mi to nenabizi,pritom z FF vim ze posledni je 382 z prosince.zkousel jsem akt.trojhmatem,ale ani se nerozjede...

Komentáře

• Trojhmatem uz nejde instalovat od A7, jen a pouze Service ROM .
    Mas single SIM/dual SIM? Telefon od operatora? A jeste se zeptam - B362 jsi tam instaloval manualne, nebo to byla OTA aktualizace?
    Poděkovat autorovi 1
  • xondrax  
    upraveno 16. January
    362 jsem tam dostal skrz FF.Tel ma zarucak od TMobile,single sim /jedno IMEI/,zadnyho brandovani jsem si nevsim /nejaky TM appky/.Koupil jsem z druhe ruky a nebyl nikdy aktualizovanej...uz od zacatku aktualizace nedorazila zadna -byla tam nejaka B1xx,cekal jsem tyden nez jsem zacal s FF.
    Poděkovat autorovi 0
  • Zkousel jsi banalni postupy - v aktualizaci systemu > tri tecky > Stahnout uplny nejnovejsi balik, nebo aktualizaci skrze HiSuite?
    Muzet zkusit aktualizaci z eRecovery , (FF nejnovejsi verze 9.6) , musis pouzit FW typu full-OTA-MF a musi byt schvaleny k instalaci dle IMEI.
    Nebo pouzit Service ROM, pozorne si prostuduj navod, (je v ReleaseDoc)

https://androidhost.ru/SIn

(single SIM, verze 3GB RAM)
    Poděkovat autorovi 0
  • ano,obe dve banalni metody jsem zkousel.jen zatim jsem nezkousel hledat akt. s jinou sim.Diky za tip,vyzkousim tu eRecovery a pak pripadne servisni rom.
    Poděkovat autorovi 0
  • Zkus tu servisní rom, jak radil Rumburak :smile:
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.