hard brick nereaguje na nic

zdravim,

muj mate 9 po instalaci beta pie zlobil,snažil jsem se vratit na oficial oreo ,ale stala se někde chyba a telefon vubec nereaguje,jen po připojení do pc se ozve zvuk že se telefon připojil,ale to je vše. Potřeboval bych do telefonu něčím nahrat alespoň fastboot,recovery,nebo něco abych mohl pokračovat a flashnout OS.

Minulý rok jsem řešil podobný problém u Lenovo vibe x2,kdy ho znamý odrovnal uplně stejně a tenkrát jsem mu telefon rozjel,našel jsem řešení na netu. U mate 9 se mi nedaří najít postup jak na to.

Je tu někdo kdo podobný problém řešil?

Komentáře

• - Mas odemknuty bootloader?
    - Zkus podrzet tlacitko Power na 10-15 vterin, mozna se restartuje
    - Pripoj tel. k PC a zkus podrzet soucasne Volume Down + Power , min. 10 vterin , mozna nabehne do fastboot rezimu
    Jak jsi delal downgrade?
    Poděkovat autorovi 0
  • ryo2  
    upraveno 23. January
    všechny kombinace tlačítek jsem zkoušel,flashoval jsem spoustu telefonů i z hardbricku,vždy úspěšně,proto jsem z toho dost udiven,že si nevím rady. v každým případě všechny zakladní dostupný možnosti jsem určitě vyzkoušel.

Takže znovu - telefon nereague na tlačítka,žadný fastboot,žádné vybrace po zmáčknutí,nic i při držení různých kombinací 10-15 sec.

ten downgrade jsem podělal,suvereně jsem z pie flashnul oreo,což byla očividně chyba - u orea na nugat jsem postupoval obdobně a bez chyby. přemistil jsem flash soubory na sd kartu a v twrp napřed vymazal kompletně data včetně OS a poté jsem flashnul. flashovaní šlo normálně do cca 10% a pak chyba,dal jsem restart,ale už nenaběhlo nic,tlačitka bez reakce,jen v pc se oběví po připojení USB SER.

jediné co se k problému přibližuje tématem co jsem našel na netu
    https://forum.xda-developers.com/mate-9/help/solution-19-00-fix-hardbricked-huawei-t3750315
    Poděkovat autorovi 0
  • ryo2 napsal(a):

suvereně jsem z pie flashnul oreo,což byla očividně chyba - u orea na nugat jsem postupoval obdobně a bez chyby. přemistil jsem flash soubory na sd kartu a v twrp napřed vymazal kompletně data včetně OS

Ja jsem zase dost udiven z toho, ze jsi stejnym zpusobem udelal downgrade z Oreo na Nougat, budiz ... :blush:
    Tak vis, co mas delat, pokud se v PC neobjevi jako Huawei 1.0, zkus nainstalovat drivery

https://cloud.mail.ru/public/GW7f/iEZWLSXHB

Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.