Jak vylepšit hodinky Huawei Watch GT?

Před několika měsíci jsme oficiálně představili hodinky Huawei Watch GT a od té doby na hodinky přichází pravidelně nové aktualizace. Přibývají nové funkce a ciferníky, přesto ale pořád máme co vylepšovat. V současné době jednám(e) o přidání češtiny, pokud vše půjde dobře, mohlo by se to podařit v první polovině letošního roku (ale zatím to není stoprocentně jisté). Rád bych zde ale vytvořil diskuzi, kam můžete posílat své nápady na budoucí vylepšení hodinek Huawei Watch GT. Jednou za čas vaše podněty sepíšu dohromady a předám dál. Přidávání nových funkcí není úplně jednoduchý proces a neočekávám, že každý náš podnět bude vyslyšen, pokud by se nám ale podařilo prosadit alespoň nějaké inovace a vylepšení, byl bych rozhodně spokojen. Co by vám tedy udělalo největší radost?

image
DSC_6028.JPG
900 x 598 - 331K
Štítky:
«1345

Komentáře

• -počet vyšlých pater
    -možnost zapínat/vypínat notifikace přímo z hodinek (DnD vypne notifikace a zároveň i probuzení otočením zápěstí. chtěl bych vypnout notifikace ale mít možnost probudit hodinky otočením zápěstí)
    -možnost ovládat závěrku fotoaparátu z hodinek
    -možnost ovládat muziku z hodinek
    Poděkovat autorovi 2
  • OT: ovládat fotoaparát jde přes Huawei Band 3 Pro a zvykl jsem si na to rychle, navíc to náramek sám nabídne automaticky když spustím fotoaparát, to je dobrá věc.
    Poděkovat autorovi 0
  • Přidat více sportů. Za mě bych rád lyžování
    Poděkovat autorovi 3
  • - možnosť individualneho spracovania watchface v app(kludne v zdravi)
    - AoD v style pouzitia amoled-u (na ciernom pozadi, par sivych, ambientnych bodov = digitalne zobrazenie casu?
    - sprevadzkovat NFC a mpznost platby pomocou app tretich stran
    - ovladanie fotoaparatu a hudby (ta dialkova spust by bola super)
    - jazyky v hodinkách (+ analýza spanku v app zdravi by bola tiez fajn benefit po prelozeni)
    - moznost rychlej odpovede na notifikacie (minimalne pri zruseni hovoru - zrusenie sms)
    - pri turistike moznost zadavania (manualne) "checkpointov" - a moznost vyexpedovanie do map tretich stran (google map a pod.)

Obsahovat vyssie uvedene v GTckach, tak su pre mna idealne!
    Poděkovat autorovi 1
  • HugredHugred  
    upraveno 23. January
    - Zap/Vyp GPS a BT priamo na hodinkách
    - AO, displej na to majú
    - Možnosť pripojenia k viacerým zariadeniam ako napr. hrudný pás
    - Možnosť importu info napr. do stravy
    - Editovanie watchface v appke

@Jozef_HuaFan chválim za CZ a SK :)
    Poděkovat autorovi 0
  • lacee74  
    upraveno 23. January
    Myslim. Zbytočne ocakavania... Preklad ešte ok.. Ale. Všetko ostatné bude mimo...
    Poděkovat autorovi 0
  • Nastavenia času zobrazenia displeja.zap/vyp + nastavenie od 2 do 10min.Teraz sa ani poriadne nestihnem pozrieť a zhasnú
    Poděkovat autorovi 0
  • Zobrazenie tepu srdca zo základu - možnosť potiahnuť hore a zobraziť Heart rate zones, teraz treba ísť do menu Heart rate a tak sa dostať k údajom.
    Časovač, pamäť si vlastnú hodnotu, teraz nastavím vlastnú a zakaždým treba na novo nastaviť vlastnú hodnotu.
    Poděkovat autorovi 0
  • Za mňa by sa mohlo vylepšiť
    - notifikácie: možnosť prečítať celý email, nie iba predmet emailu / upraviť rozdeľovanie slov v prijatej notifikácii (slova sa na hodinkách rozdeľujú nezmyselne) / lepšie usporiadanie prijatých notifikácii a pridať zobrazenie času príjmu danej notifikácie / využitie celej plochy displeja pri zobrazovaní notifikácii (sú usporiadané divne "na stred" pri porovnaní s napr. galaxy watch) / zobrazovanie emodži v notifikáciach (ak mi niekto pošle smajla, hodiny mi zobrazia prázdnu notifikáciu)
    - možnosť modifikovať watchface: osobne mi nevyhovuje, ak hodiny zobrazujú napr. počet spálených kalorií namiesto napr. stavu batérie
    - upraviť jas displeja: jas je v noci dosť výrazný aj na minimu
    - možnosť ovládať uzávierku foťáku a hudbu priamo z hodiniek
    - always on display? Keď už máme amoled :)
    Poděkovat autorovi 0
  • A tiež pracovať z notifikáciami na uzamknutej obrazovke.Tzn ked.mi pride sms ,aby som ju mohol čítať a prípadne odstrániť bez toho aby som odomykal
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 25. January
    - ovládání foťáku
    - notifikace i během tréninku
    - úprava ciferníku
    - více sportovních režimů
    - propojení na Stravu
    - možnost nastavit sílu vibrací
    Poděkovat autorovi 0
  • Za me:

- Pridat cestinu
    - Vice ciferniku, ale zajimavejsich, nez posledni pridany
    cifernik a take moznost uprav ciferniku
    - zapnuti a vypnuti GPS primo na hodinkach
    - ovladani fotoaparatu, muze byt zajimave
    Poděkovat autorovi 2
  • Cestina
    Sila vibraci, jsou hodne slabe
    Vice digitalnich ciferniku
    Za me taky ovladani fotaku
    Asi bych i uvital detaily spanku primo v hodinkach, ne abych musel zapinat apki na telefonu.
    Moznost aspon jednoduche odpovedi na notifikace
    Poděkovat autorovi 0
  • Ze sportu pridat Triatlon, nebo alespon nejaky univerzalni Oudoor_Multisport s funkcni GPS.
    Moznost exportuWorkout-u do jinych aplikaci.
    Poděkovat autorovi 0
  • Nechápem v com by bol prínos ovládania foťáku v GT... Ved keď fotíš mobilom tak ho držíš v ruke a to potom ma aký prínos? Jedine ze by bol mobil v nejakom stative... A to asi často nepoužíva veľa ludi
    Poděkovat autorovi 1
  • @lacee74 ano, přesně o tom stativu to je..
    Poděkovat autorovi 0
  • Premňa by to ovladánie fotáku bola paráda.U mňa konkrétne sa jedná o rybačku.Pokiaľ som sám telefón mám v statíve ,zapnem časovač samospúšte a musím utekať,aby som stihol za pár sekúnd dať fishlu do peknej pozície a tie niekedy vôbec nespolupracujú.Nemusieť odísť od ryby a aktivovať samospúšť by bola na nezaplatenie,ušetrilo by to veľa času,ale ako vravím takýchto situácií asi veľa v reálnom živote nebude.Pridávam jednu foto z leta.image
    10532761_10204561428055648_4507597598975358748_n.jpg
    960 x 720 - 131K
    Poděkovat autorovi 4
  • Velký bílý lidožravý v našich vodách?
    Poděkovat autorovi 0
  • Neviem aký používaš statív ale ku väčšine je aj diaľková spúšť cez BT.
    Poděkovat autorovi 0
  • Toto je neškodný žužlavý v maďarských vodách :D a používam neviem aký 1490 ročný no name statív.Mám ho asi od pohrebu Tutanchamóna a narodenia Helenky Vondráčkovej ( zrejme ten istý rok).Funkciu spĺňa,ale keď už je tu téma čím vylepšiť hodinky tak toto by som ja veľmi privítal a aj to ovládanie muziky :smile:
    Poděkovat autorovi 1
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.