Zvonenie

Zdravím, potrebovala by som poradiť. V poslednej dobe pozorujem že keď mám mobil vo vačku alebo v kabelke a niekto mi volá, začne mobil vyzvánať vzostupne až na maximum. Som z toho na nervy lebo to neviem vypnúť a ani ujo google nepomohol. Najlepšie by bola rada s návodom keďže ho dlho nemám

Komentáře

• Pokud není v Nastavení dialeru/kontaktech možnost "Kapesní režim", tak to bohužel vypnout nepůjde.
    image
    Screenshot_20190125_224208.jpg
    1080 x 2160 - 208K
    Poděkovat autorovi 1
  • Nemám tam túto funkciu, takže budem vyzvánať ako kolotocar. Ďakujem za pomoc
    Poděkovat autorovi 0
  • Taky se přidám s troškou "do mlýna" - protože tohle je fakt děsný. U starých modelů se starým systémem (např. P10) byla normálně v nastavení u aplikace Vytáčení možnost vypnout / zapnout kapesní režim. U Nova 3, ani jiných novějších (P20 Pro) to už prostě vypnout nelze.. fakt hrůza, děs. Než vyndám telefon z kapsy, tak to řve tolik, že všichni koukají "na toho debila" :smiley: co si to neumí nastavit.. fakt hrozný, jdu hledat nějakou Appku, která to obejde a nastaví k obrazu mému - kdyby jste měli nějaký tip, tak sem s ním...
    Poděkovat autorovi 1
  • Taky mi to štve...už se to tu řešilo v jiné diskuzi. Jde ale alespoň nastavit to, že když člověk telefon vezme do ruky, tak se zvonění zeslabí a neřve tolik dokud se nepřijme hovor. Jde to nastavit tady Nastavení - Chytrá asistence - Ovládání pohybem - Zvednout - Zeslabit hlasitost vyzvánění pro příchozí hovory.
    Poděkovat autorovi 0
  • Když sahate do kapsy nebo kabelky pro mobil, rovnou zmáčkněte jakékoli boční tlačítko a vyzvánění se vypne.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.