Voděodolné pouzdro

Ahoj, sháním toto pouzdro ( vím, že je to na mate 20 pro )

https://m.aliexpress.com/item/32908270071.html?pid=808_0000_0101&spm=a2g0n.search-amp.list.32908270071&aff_trace_key=&aff_platform=msite&m_page_id=2180amp-fbM9SpnV1rJPqHJiUyx8vw1548840772319

Fotka mi nejde nahrát, tak musím dát odkaz. Existuje takový pouzdro i na Nova 3?
Štítky:

Komentáře

• Zkus třeba bude pasovat. Originál guma z p20 pro kupodivu +- pasuje na nova3
    Poděkovat autorovi 0
  • Výška
    157 mm Nova 3
    155 mm P20 pro

Šířka
    73.7 mm Nova 3
    73.9 mm P20 pro

Hloubka
    7.3 mm Noova 3
    7.8 mm P20 pro

No taky bych měl o toto pouzdro zájem, jenže ty rozměry se rozchází a hodně. Nemá někdo jinou radu?

Poděkovat autorovi 0
  • Tak tohle mě nikdy nebralo. Na natáčení pod vodou existují mnohem lepší možnosti. S mobilem nemám zapotřebí tohle podstupovat. Ale samozřejmě - pokud tu ta možnost je a věříte jí, proč toho nevyužít!
    Poděkovat autorovi 0
  • Concionator napsal(a):

Tak tohle mě nikdy nebralo. Na natáčení pod vodou existují mnohem lepší možnosti. S mobilem nemám zapotřebí tohle podstupovat. Ale samozřejmě - pokud tu ta možnost je a věříte jí, proč toho nevyužít!

No tak já neuvažuji zrovinka na natáčení pod vodou ale to pouzdro je i něco jako nerozbitné a tu skleněnou novu by to perfektně chránilo. Ale co jsem se tak dočetl je nova 3 kopie nějakého i phone vědět kterého, tak číňani mají celkem výběr.

Poděkovat autorovi 0
  • Skús na AliExpress pozrieť kryty od firmy LoveMei. Trošku drahšie, ale možno nájdeš
    Poděkovat autorovi 0
  • Peter_Kmec napsal(a):

Skús na AliExpress pozrieť kryty od firmy LoveMei. Trošku drahšie, ale možno nájdeš

No to bylo první co jsem koukal jenom na nova 3 nic no

Poděkovat autorovi 0
  • Tak to je škoda. Nevedel som...
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.