Ako dopadla oprava

Dobrý deň.
Chcel by som sa podeliť ako dopadla oprava môjho telefónu.
Telefón som kvôli finančným dôvodom kupoval vo Švajčiarsku + som dostal darček hodinky.
Objednávku som vytvoril 28.10.2018 telefón kvôli nedostupnosti dorazil o skoro mesiac neskôr.
Keďže som mal vadu na displeji , čo mi potvrdilo a zastúpenie huawei.ch, telefón som dal do opravy.
Dnes je 2.2.2019 a kamoš mi bol po opravený telefón v predajni. Spustil 2 testovacie videa a takto to dopadlo.

Komentáře

• To je "normální" stav u boe, také to tak mám...
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak u telefonu za 25+ to určitě není normální. Bohužel toto není normální ani u telefonu za 5+...
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 3. February
    Áno máš pravdu.
    Na mojom xiaomi mi8 ktorý stal jednu polovicu ceny to nerobí.
    Napísal som opäť na huawei.ch a interdiscount ako ďalej postupovať.
    Len malá pripomienka telefón som objednal 28.10.2018 a dodnes ani raz nepoužil.
    Poděkovat autorovi 0
  • Skvělé, za ty 3 měsíce už ztratil min. 1/5 ceny, ne-li víc. Toto není dobré, ne není...
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 4. February
    Ahojte.
    Takže zhodné odpovede aj huawe.ch a interdiscount.ch doneste telefón oprať na opravu.
    Vieš co marek_B nejde ani tak o to že klesla cena ale o to že som nebol spokojný s mi 8 kvôli fotaku a kúpiš si nový telefón a nemôžeš ho už 95 dní používať.
    Poděkovat autorovi 0
  • Marek_BMarek_B  
    upraveno 4. February
    No však jsem to i tak myslel, že telefon 3 měsíce nemáš a aniž by si chtěl, ztrácí i na ceně, kdybys ho chtěl třeba prodat. Vím, že teď nejde o peníze. Naprosto chápu tvé rozhořčení.

Edit: nemám to prostudované, ale nemají ze zákona 30 dní na opravu ? Tedy pokud jsou podobné zákony i ve Švýcarsku. Ikdyž vím, že to neřeší tvůj problém, protože ty chceš dobře fotící telefon, ale 1/4 roku už je docela silná káva a trochu se ti divím, že se s nimi ještě vůbec dohaduješ.
    Poděkovat autorovi 0
  • Neostáva mi nič iné. Neviem ho vrátiť.
    Švajc nie je EU.
    Tam to nie je ohraničené časovo reklamácia. Ale zas po 2 reklamáciách máš pravo na odstúpenie od zmluvy. Čo u nás je napríklad až 3 x
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak dnes opäť donesený na opravu. Strácam trpezlivosť :-( image
    WhatsApp Image 2019-02-09 at 11.12.47.jpg
    846 x 495 - 67K
    Poděkovat autorovi 0
  • image
    tomu hovorím pokrok telefón ktorý som nikdy nepoužil už 2x pojde new displej
    hamba.jpg
    1300 x 661 - 170K
    Poděkovat autorovi 0
  • Xzeit  
    upraveno 19. February
  • Tak dnes došli OBJEDNANÉ MATERIÁLY na opravu.
    Tato fraška len dokazuje kde je značka Huawei a a že to bol môj prvý aj posledný ak vôbec bude telefón od tejto značky.
    Poděkovat autorovi 0
  • nabuducu sobotu uz snad bude na predajni

image
    hamba.jpg
    1656 x 1227 - 335K
    Poděkovat autorovi 0
  • takže dostal som new fone asi...
    nesedí imei ani displej
    1.jpg
    1688 x 2992 - 2M
    Poděkovat autorovi 0
  • takže dostal som new fone asi...
    nesedí imei ani displej
    image
    1.jpg
    1688 x 2992 - 2M
    Poděkovat autorovi 0
  • Je mi na grcanie z huawei. Dnes je 124 deň čo nemám svoj fone. Dostal som new fone aj ten ma vadu.
    3 reklamáciu nedám v švajčiarsku ale volal som s quadrio@huaweistore.cz.
    Peniaze nemám nárok vrátiť. imageimageimageimage
    2.jpg
    2394 x 1351 - 535K
    3.jpg
    2394 x 1351 - 712K
    4.jpg
    2394 x 1351 - 566K
    5.jpg
    2394 x 1351 - 603K
    Poděkovat autorovi 0
  • Dnes je pre mňa veľký deň. Podarilo sa mi vrátiť tento nepodarok a kúpiť si iný telefón.
    Trvalo to len od 28.10.2018 do 16.3.2019 telefón bol 2x v oprave vždy ta istá chyba.
    Mate 20 Pro ani nebol môj prvý telefón od Huawei, lebo som ho nikdy nepoužil.
    Ale tejto značke sa budem vyhýbať. Ponaučenie pre mňa je si už budem kupovať telefón len v EU.
    Za tú dobu môžem zhodnotiť jednanie:
    1. Huawei.ch: 12 email, snažili sa vždy poradiť pomôcť
    2. interdiscount.ch 26 emailov, nakoniec moja spokojnosť s vrátením fónu
    3. huawei cz/sk 6 emailov snažili sa vždy poradiť pomôcť aj keď odpoveď občas prišla neskôr
    o servisoch na SK pomlčím, jeden mám 5 km od prace a neochota pomôcť
    link na overenie kde môžte reklamovať : https://consumer.huawei.com/cz/support/warranty-query/
    Poděkovat autorovi 1
  • Mne zase natieklo do telefónu, tak som zvedavý na odpoveď.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.