Ovládanie - gestá + dok.

Využíva niekto túto kombináciu? Skúsenosti? Vplyv na baterku. Ďakujem za názory

Komentáře

• pokud myslíš připojení přes HDMI kabel a "PC mód", tak jako nouzovka ovládání to ujde, ale vždy jsem skončil u BT klávesnice a myši. Rozčilovalo mně, když zhasnul displej a nešel ovládát, hledat tlačítko zapnutí (otisk prstu :-)) a navíc tlustý kabel jde dolů z mobilu a monitor mám před sebou, takže ještě bojovat s kabelem a neotočit si tidlifoun. Takže kláveska s myší a je to dobré.
    Poděkovat autorovi 0
  • Nemyslím žiadny HDMI kábel , ani monitor ani klávesnice atď.Mal som namysli či niekto používa na ovládanie a bežné používanie na telefone len ovladanie gestami a plavajuci dok.
    Poděkovat autorovi 0
  • To plovouci tlacitko nejde pouzit zaroven s gesty, jde jedno nebo druhy, nebo ne?
    Poděkovat autorovi 0
  • @MaťoZV1985 Lze používat obojí, jestli máš na mysli Navigační tlačítko, ale nepoužívám. Copak by tě zajímalo?
    Poděkovat autorovi 0
  • Vcelku mi to sedelo ,len škoda že sa nedá používať smostane bez gest alebo ovládania tromi tlačítkami.Gestá sú tiež pohoda len v gestách mi robí probém "krok späť" keže používam obal Spigen Rugged Armor ktorý prečnieva nad displej a tým padom sa mi niekedy podarí zadať tento príkaz gestom až na druh krát.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 6. February
    Tak ovládání jen navigačním tlačítkem jde. Zapneš si ho, vybereš k tomu ovládání třemi tlačítky dole, k těm si zapneš volbu skrytí, takže budou čtyři, skryješ a jedeš s využitím celé plochy a ovládáš jen plovoucím tlačítkem.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.