P20 lite a neduhy/vady

copper  
upraveno 9. February v Huawei P20 lite
tak od koupě jsem narazil na několik neduhu /vad
1: při zavěšení hovoru nebo silném zvuku lupani v repro dělá čím dal častěji :(
2: špatné selektivita wifi , tam kde jiný telefon nebo wifi vidi v okolik dalších 30 AP tak P20 lite jich vidí 5
3: velmí špatně fungujíci NFC , špatně načítá karty nebo čipy :( mikro dosah při čtení u mého kusu max 1mm od telefonu , a navíc nfc čtení je velice pomalé na rozdil třeba od P9 P10 lite nebo jiných telefonu
to bude zatím asi vše

když tak pište vlastni postřehy :)

pokud to sem nepatří tak přesun děkuji :)

edit : najky rady jak se těchto vad zbavit ? krom reklamace ?
edit 2 : jak hezky jsou vady telefonu huawei přehliženy kompetentnímy lidmy tady :))) opravdu vtipné !

Komentáře

• Není to nic divného, tady na problémy s tímto telefonem nikdo moc neodpovídá. A to jste určitě ještě neměl propojený telefon přes Bluetooth s hodinkami a třeba ještě jedním zařízením, to pak teprve nastávají zážitky.
    Poděkovat autorovi 0
  • Žádný problém jsem nezaznamenal ohledně Bluetooth. Mám připojený náramek a v autě handsfree
    Poděkovat autorovi 0
  • @marf62 Tak pokud ti to dělá trable na wi-fi, tak si změn kanály. To dělá bohužel většina telefonů, že v pásmu 2,4 si ruší bluetooth... Jinak se mi u žádného mobilu při připojení dvou zařízení bluetooth(hodinky +repro nebo sluchátka), že bych měl problém.
    Poděkovat autorovi 0
  • Zkoušel jsem telefon ve dvou autech a vždy se se po nějaké době přepnul zvuk zpět do telefonu, i když na displeji rádia vše vypadalo jako, že se přehrává tam a to se pak odmítá spojit i s hodinkami, ale pomáhá aspoň restart telefonu
    Poděkovat autorovi 2
  • tak jsem skoušel spoji mobil z original hf v autě a ten samy problem po chvíly si mobil přepně zvuk spět do telefonu ! fakt super :(
    Poděkovat autorovi 2
  • Bohužel jsem měl tyto problémy s bluetooth i na modelech p8 lite, p9 lite, trochu to vypadá, že vývojáři neumí doladit systém, nebo je použít nekvalitní hardware.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.