Prosím velký problém přenos imessage do nového P20 pro

Dobrý den, rozhodl jsme se opustit ekosystém Applu a nahradit ho kombinací Windows PC a Androidem. Mezi telefony vyhrála značka Huawei, ale nyní řeším problém jak dostat historky imessage od roku 2014 z iPhonu do nového P20 Pro. Je to pro mě velmi, velmi důležité. A jelikož jsme v tomto ohledu laik. Tak proto nabízím dobré duši, která to zvládne odměnu 1000 Kč.

Všem Vám děkuji.

Komentáře

• A jde to vůbec? Protože v okamžiku kdy iMessage pro Android nejsou (pokud jsem něco přehlédl tak se omlouvám), tak fakticky není kam obsah ani přenášet. Pokud jde o to mít alespoň nějaký archiv zpráv, pak zkusit nějaký export třeba do PDF a ta nahrát do telefonu. Není to zdaleka ideální ale nejsem si jist, jestli to půjde lépe...
    Poděkovat autorovi 0
  • Zkoušel jsem to různě, koupil jsme si i na to program imobie, převod proběhl na HTLM soubory, ale ty zase nelze dostat do P20 pro. jako zprávy. Je to začarovaný kruh. A přitom Vím, že v minulosti se mi to již podařilo při přechodu na android Galaxy s7 přes jejich aplikaci. Smart Switch. Bohužel jsem v okolí nenarazil na někoho s tímto telefonem abych to mohl vyzkoušet. Jsem z Prahy rád, do toho investuji jak čas tak i prachy tomu komu se to podaří. zatím mě v O2, T-mobile, Vodafe, a Apple store odbyli, že to nejde.
    Poděkovat autorovi 0
  • Zdravím všechny, tak nakonec se to podařilo. Utraceno za zbytečné programy fůru peněz, ale nakonec jsem zvítězil.

Kdyby někdo potřeboval taky tohle řešit, tak existuje jen jediný postup a to pomocí mobilu od Samsungu - konkrétně to musí být model Galaxy S7/S7 EDGE. Tam si stáhnete data z iPhonu - včetně imessage, kontaktů, obrázků, vyzvánění, dokumentů, kalendáře. Tím dosáhnete kompletního přetažení všech věcí. Pak už je jednoduché přes aplikaci od Huawei stáhnout data z Galaxy S7.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.