Už máte android 9?

Kdepak je ten android 9 co měl být pod stromeckemimage
Screenshot_20190214-215327.jpg
1080 x 2240 - 180K
«1

Komentáře

• upraveno 14. February
    Tak to je brutal. V157
    Poděkovat autorovi 0
  • No.... Jako co na to říct možná @Jozef_HuaFan by něco mohl dodat
    Poděkovat autorovi 0
  • temp0  
    upraveno 14. February
    Tak předpokládám, že dodá co víme, OTA se distribuuje postupně (čti, někdo to dostane hned=VIP, někdo za 9 měsíců=smolař... nebo šťastlivec? :blush: )
    Poděkovat autorovi 0
  • Ale tak tohle je trošku moc ne? Kdy vyšla 157?
    Poděkovat autorovi 0
  • 157 je hodne stará. Tam vyšla tuším ešte 159, potom 161, potom A9/163 a teraz je najnovšia A9/195... Toto by so videl na takú chybu, ako bola pri 156-ke, keď nechodila niekomu dlhé týždne/mesiace... Ale pri 157-čke toto vidím prvý krát, že je na nej niekto seknutý...
    Poděkovat autorovi 0
  • 21.9.2018. Ještě máš čas do těch 9 měsíců :blush:
    Poděkovat autorovi 0
  • Peter_Kmec napsal(a):

157 je hodne stará. Tam vyšla tuším ešte 159, potom 161, potom A9/163 a teraz je najnovšia A9/195... Toto by so videl na takú chybu, ako bola pri 156-ke, keď nechodila niekomu dlhé týždne/mesiace... Ale pri 157-čke toto vidím prvý krát, že je na nej niekto seknutý...

A chybu vyřešili jak?
    Poděkovat autorovi 0
  • FF-Firmware Finder a jeho eRecovery.
    Poděkovat autorovi 1
  • Ses asi 4 verze pozadu. To je hodně mazec. Co je to za verzi single /dual sim. Distribuce CZ/EU.? Pamatuji z xperia fóra že tahle nechodili aktualizace na tel. jednomu co ho vyhrál v soutěži. Pak musel taky nahrát ručně. Pokud je to koupený tel. tak bych možná uvažoval o reklamaci i když si to umím sám nahrát. Některé bezpečnostní záplaty můžou být důležité. Např tohle: https://www.svetandroida.cz/otevreni-png-obrazku-ohrozeni-telefon/ i když tohle nebude opravené zatím asi ani u nás co máme. 195
    Poděkovat autorovi 0
  • Johny181 napsal(a):

Pokud je to koupený tel. tak bych možná uvažoval o reklamaci i když si to umím sám nahrát.

Myslis, ze je kradeny? :smiley:
    Btw, trochu nechapu @Samael2684 , uz pred dvema mesici delal upgrade na A9 (udajne) , pak napsal "No k A9 můžu říct jedno..... Stáhl jsem.... Zkusil jsem..... Downgradnul jsem" a ted reklamuje :smile: .
    (Ale je docela mozne, ze ten screen neni z jeho telefonu, jen tady haji prava nekoho jineho :wink: )
    Poděkovat autorovi 0
  • Četl jsi to celé nebo máš pamět na pár slov jako? Tím bylo myšleno jestli ho třeba nevyhrál v nějaké soutěži. Už chápeš? :D BTW to psal asi někde jinde ne? Tady to nevidí že by psal že už byl na A9 a downgradnul. Nějak právě nechápu zas Já ten tvůj příspěvek :D
    Johny181 napsal(a):

Pamatuji z xperia fóra že tahle nechodili aktualizace na tel. jednomu co ho vyhrál v soutěži. Pak musel taky nahrát ručně. Pokud je to koupený tel. tak bych možná uvažoval o reklamaci i když si to umím sám nahrát.

Poděkovat autorovi 0
  • Rumburak myslí https://www.huafan.cz/discussion/comment/164106/#Comment_164106. V té souvislosti by mě také zajímalo, jak to tedy tazatel myslí...
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 15. February
    Jj rozumím. Tak třeba prostě kecal :D
    Poděkovat autorovi 0
  • Stran souteze - nemyslim, ze by organizatori soutezi rozdavali brandovane telefony, a ten screen naznacuje, ze ten telefon je brandovany Vodafonem , jinak by nemel patchnuty FW (opravte me jestli se pletu) . A to je zrejme duvod, proc nedostava aktualizace.
    Mozna mam pamet jen na par slov, ale vim, o cem mluvim.
    Poděkovat autorovi 0
  • Promiň omluvám se neber to nějak osobně :) Jinak když dělal downgrade z A9 tak na verzi .161 né? Jinak to ani v HiSuite nejde. Nebo je to u brandovaných telefonů jinak? Mě to prostě nejde taky dohromady: byl jsem na A9 downgradnul jsem, ale najednou jsem zamrznul pod downgrade verzí což by měla být .161 a dál to nejde a kde je ten A9 pod stromeček? Ale třeba to není fakt jeho tel.
    Poděkovat autorovi 0
  • rumburak napsal(a):

Stran souteze - nemyslim, ze by organizatori soutezi rozdavali brandovane telefony, a ten screen naznacuje, ze ten telefon je brandovany Vodafonem , jinak by nemel patchnuty FW (opravte me jestli se pletu) . A to je zrejme duvod, proc nedostava aktualizace.

Mozna mam pamet jen na par slov, ale vim, o cem mluvim.

Castecne se asi pletes :) Manzelka ma tez telefon z volneho prodeje (P20), pouziva Vodafone a cpe se ji tam take nejaky VDF patch.

Poděkovat autorovi 0
  • @xBenny , dik, clovek se porad uci :blush: .
    Poděkovat autorovi 0
  • vindis  
    upraveno 15. February
    :) To jo. Člověk se pořád učí, pořád se dozvídá nové a nové věci. Jinak s tím Vodafone patchem se tu řešilo myslím několikrát. Jen to prostě pak zapadne.
    Sám jsem se tím VDF patchem nachytal hned na začátku. A to mám mobil z volného prodeje. Prostě stačí jen vložit Vodafone SIM a po chvilce se tato aktualizace objeví. Samotný patch však nemá žádný vliv na budoucí aktualizace. Já prošel všemi A8 aktualizacemi do FW161. Jindy jsem čekal dlouho, jindy jsem byl mezi prvními. Takže i na čekací listinu to nemá vliv. Pak jsem přešel na FW128, kdy tím přepisem se ten patch odstranil.

Takže si nemyslím,, že to bude mít zde vliv. Nevím proč tvrdne na FW157. Ale tím patchem to nebude.
    Poděkovat autorovi 0
  • co zkusit osvědčenou metodu s kartou O2? :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Můžu potvrdit. Sám mám P20 Pro z volného prodeje mimo ČR, a jen proto že mám druhou sim vodafone, tak jsem hleděl, že mám nějaký Vodafone Patch. Jinak od pondělí mám 195.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.