Systém Android

Milda95  
upraveno 18. February v Huawei Nova 3
Dobrý den
Už od 1.2.2019 kdy jsem zakoupil Huawei Nova 3 jsem měl pár problémů. První problém jsem vyřešil, kde stačilo restartovat zařízení, nic vážného. Ovšem druhý problém je zde. Systém Android mě neustále upozorňuje, že pokuď si nepřeji aby messenger využíval funkci "vykreslení přes jiné aplikace" abych jí jednoduše zakázal. Pro lidi co neví co to je. Vykreslení přes jiné aplikace znamená, že když máte třeba zaplí YouTube a někdo Vám třeba napíše, tak aby Vás to upozornilo a vyskočila taková bublina kterou všichni známe. Zpět k věci. Jak jsem nahoře psal, že pokuď si tu funkci nepřeji mít zaplou ať jí vypnu. Sranda je v tom, že já ji chci mít zaplou a nic vypínat nechci. Bohužel když to nevypnu tak mě systém Android na to neustále upozorňuje (viz screenshot dole) abych to vypnul. Jediné co můžu udělat je odložit na nějaký čas, maximum je 1.hodina. Po 1. hodině zase vyskočí upozornění.
Zkoušel jsem resetnout celý zařízení do továrního nastavení - nepomohlo.
Systému Android jsem vypnul všechna upozornění - nepomohlo
Messenger jsem odinstaloval a vymazal z paměti telefonu - nepomohlo.
Nevím jak tuhle situaci vyřešit. Na Huawei jsem přešel ze Samsungu, protože Huawei všichni chválí... Ovšem si myslím, že táhle "chyba" by neměla být u takového oblíbeného modelu jako je Nova 3, k tomu ještě skoro za 10 000,-
Děkuji
received_346678576058205.jpeg
1079 x 2340 - 116K

Komentáře

Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.