P20 PRO MACRO FOTKY

Napadlo mě udělat tady výstavu MACRO fotek ;)
Tak přidávejte kdo co máte ;)
«134

Komentáře

• Tady jeden krystal
    IMG_20190219_100004.jpg
    2736 x 3648 - 1M
    IMG_20190219_100320_1.jpg
    2736 x 3648 - 2M
    IMG_20190219_100430.jpg
    3648 x 2736 - 2M
    IMG_20190219_100523_1.jpg
    3648 x 2736 - 1M
    Poděkovat autorovi 0
  • Citróón
    IMG_20190217_230005.jpg
    3648 x 2736 - 5M
    Poděkovat autorovi 0
  • Chce to zvětšit takhle není nic vidět............
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak som to teda zväčšil...
    image
    image
    image
    image
    image
    Poděkovat autorovi 1
  • Michaalek napsal(a):

Citróón

Já ale nevím jak se to dělá...
    Poděkovat autorovi 0
  • temp0  
    upraveno 19. February
    Hodně špatné, viděl jsem jeden rozmazaný kámen a stačilo :blush:
    Prostě P20Pro Macro neumí. Musí si pomáhat zoomem a ten se zase neumí sepnout na blízko, takže jde o digitální zmršeninu...
    A ano, někdy se něco vyfotit podaří, ale velký detail zblízka prostě vůbec neumí, nezaostří...
    Poděkovat autorovi 0
  • xBennyxBenny  
    upraveno 19. February
    @temp0 já nechápu že ten telefon neprodáš. Pořád si tu jen na něco stěžuješ... Se ho zbav, kup si Japko nebo Samsung a jdi prudit na jiné fórum když je ten telefon tak na hov*o

image
    IMG_20190210_170230.jpg
    3648 x 2736 - 2M
    Poděkovat autorovi 2
  • @xBenny kde jsi vzal tak obrovskou sirku? :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Jo makro.. to je hodně slabé... občas i díky fotografovi :)

image
    image
    IMG_20190216_154420.jpg
    3648 x 2736 - 930K
    IMG_20190217_133109.jpg
    3648 x 2736 - 2M
    Poděkovat autorovi 2
  • @Wdk náhodou ta druhá je bezva :wink: , u té první nepoznám kde ten pavouk je?
    Poděkovat autorovi 0
  • @Vudce1978 našel jsem pavouka na sněhu. A souhlasím - ta druhé vcelku jde, ale je asi první.... a to jsem měl makro rád. Ale zase tolik jich nefotím :)
    Poděkovat autorovi 0
  • @xBenny Chceš říct, že lžu? Sorry, ale popisuji jen realitu a další názory tu z fóra. Makro nepoužívám skoro vůbec, tak mě to moc neomezuje. To že jsem na některé věci kritický neznamená, že telefon haním, jen chci, aby ostatní dostali relevantní info.
    Ano, nejsem tu placený od toho abych tu pěl jen chválu. Když je něco dobré, pochválím, když není, zkritizuji, s nadějí, že se věc pohne kupředu. Pokud s tím máš problém, by mě zajímalo jak se ti čtou názory těch co tu downgradují na 128 :wink: Ty nekritizuješ, že jak si můžou stěžovat na tak suprový A9 bez jediné chybičky, až teda na ten AOD... Čti prosím mezi řádky, dík.
    Poděkovat autorovi 0
  • @Wdk makro je hrozně těžký, chce to čas, nervy, a výdrž, výhoda je , že se dá fotit úplně všechno, z makro pohledu je skoro vše zajímavé, pokud možno chce to i stativ :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Je škoda že u makra nebo jak to slušně říci tady je zaostření vždy jen na malou část objektu, ale ne na celek. Ale to je celkově Huawei jak jsem vypozoroval. Prostě není zaostřeno všude. Škoda.. Volba by se hodila. V automatu...
    Poděkovat autorovi 0
  • @Vudce1978 souhlasím. Ale s L950 a s ještě starší L1020 se mi dařilo o dost víc.. Ale nestěžuju si, aspoň je legrace
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 19. February
    @tomasz70 u makra neni zadouci, aby bylo vse ostre, chce to zkouset, vyfotit s ruznymi clonami, nekdy je lepsi f/1,8, jindy f/8, take zalezi na rovine ostreni, natoceni foceneho objektu atd. Makro je proste drina jak svina :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Chápu, já myslel o celkově když fotis nějaký objekt auto, budovu atd málokdy je ostrý celý objekt. Jako by si vybral jen něco a to zaostří.. Asi tak
    Poděkovat autorovi 0
  • lublub  
    upraveno 20. February
    to je dáno velkou světelností - zde neměnnou, vzdáleností, ohniskem a fyzickou velikostí čipu, navíc schopností ostřit po cele ploše rovnoměrně .. v kostce nízká clona, velké ohnisko, malá vzdálenost, velký čip - malá hloubka ostrosti
    Poděkovat autorovi 0
  • Takže v kostce nejde vytvořit celoplošně ostrou fotku... Hmm
    Poděkovat autorovi 0
  • teoreticky s hodně velkou clonou či s hodně velkým širokáčem se lze tomu přiblížit ale voko zas není tak dokonalý a má určitou toleranci vnímání ostrosti.. u founů to je ale vždy o kompromisu..
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.