HuaFan | Rozesílání cen

upraveno 24. March v HuaFan Club
V posledních měsících nám bohužel vázne rozesílání cen v rámci HuaFan Club, sešlo se několik změn dohromady a také se projevil lidský faktor, rád bych ale všechny výherce z předchozích měsíců ujistil, že své ceny samozřejmě obdrží. Mrzí mě, že se to v současné době protahuje, ale na nikoho nezapomeneme a v budoucnosti už vše bude rychlejší a elegantnější. Tentokráte vás ale ještě prosím o trpělivost. Chápu, že čekat na cenu třeba čtvrt roku není příjemné a dobrý pocit z výhry to může pokazit, ale vynasnažíme se, aby se to už neopakovalo. Současně pracujeme na novém formátu odměn, pokud tedy máte nějaké nápady nebo náměty, rozhodně je uvítám. Samozřejmě by bylo hezké soutěžit každý měsíc o Mate 20 Pro, P30 Pro nebo Mate X, to ale zatím možné není. V předchozích měsících si ale výherci odnášeli hodinky Huawei Watch GT nebo tablet MediaPad M5, což jsou myslím velmi pěkné ceny. Škoda že v České republice nejde zakoupit třeba kredit na Google Play, podobnou odměnu bych osobně ocenil. Co by udělalo radost vám?

image
Štítky:
«13

Komentáře

• Jozef_HuaFan napsal(a):

Co by udělalo radost vám?

Fair soutez, podle reglementu, bez manipulaci, a bez podivneho (ne)pocitani bodu (za to muze samozrejme chyba systemu :joy: ). Btw, uz tri mesice se to "proveruje" :smiley: .
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 27. February
    Manipulovat se dá teoreticky vše, ale příspěvky od vítěze každý měsíc projdu :smile:

Za to že je soutěž fair bych dal vlastní ruce do ohně. PS: možná by ten systém mohl být lepší, ale je pro všechny stejný.
    Poděkovat autorovi 0
  • Myslím že třeba nějaký slevový kupón na nákup telefonu nebo něco takového by bylo fajn....
    Poděkovat autorovi 0
  • Jozef_HuaFan napsal(a):

Manipulovat se dá teoreticky vše, ale příspěvky od vítěze každý měsíc projdu :smile:

Snad "fotky od viteze" ... A pouzij azbestove rukavice :wink: .
    Hele, tohle neni skolni vylet, a my nejsme deti z vasi farnosti, koho tim chces oblafnout ?
    Poděkovat autorovi 0
  • macky23 napsal(a):

Myslím že třeba nějaký slevový kupón na nákup telefonu nebo něco takového by bylo fajn....

Něco takové chceme udělat také, souvisí to s dalšími kroky co se chystají.

Poděkovat autorovi 1
  • A ako vlastne viem, kto vyhral? :smiley: Ako, nie že by ma to nejako extra "tankovalo", ale zaujímalo by ma to. Plus by ma zaujímalo, ako niekto môže poskočiť na vyššiu úroveň členstva. Pol roka som sa o to všelijako snažil, ale nikdy mi to neprešlo, až som to nakoniec vzdal :smiley:
    Každopádne, na fórum chodím kvôli radám, pomoci a aj kvôli ľuďom, že si navzájom chvália fotky a podobne :) A to, že sú tu nejaké ceny je len a len obrovským bonusom. Veď úprimne, kto vám dá niečo len za to, že ste na jeho fóre? ;)
    Poděkovat autorovi 0
  • Když vyhraješ, přijde ti email s žádostí o adresu :smile:

Členství moc funkční nebylo, jelikož to neprobíhalo automaticky ale cvakalo se to ručně, což není ideální. Nové fórum to počítá samo...
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 27. February
    Aha :smiley: Ja som myslel, že je niekde nejaký verejný "rebríček" a že ho rok nedokážem nájsť :smiley: Čo ti poviem, každý deň sa učím(e) niečo nové ;)

Jasné, ja to chápem. Len ma to niekoľko mesiacov "frustrovalo", že to neviem dotiahnuť na vyššieho member-a :smiley:
    Na nové fórum sa teším, snáď sa to podarí tak, ako si všetci želáte/želáme ;)

EDIT: Tie Watch GT vyzerajú spolu s Mateíkom takto na fotke ako pekný pár. Sekne im to spolu :smiley: Naživo som hodinky ešte nevidel, ale aj takto vyzerajú dosť dobre. Na prezenčných fotkám vyzerá vždy všetko dobre, ale takto na real fotke to býva často inak. Tu však je všetko pekné :)
    Poděkovat autorovi 0
  • No mne prišiel zľava 500 Kč na nákup OC Qudrio, len to je asi iba v Prahe, tak budem musieť pošpekulovať ako to využijem :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • Ja bych udelal treba nejakou necekane fotosoutez :smiley:, o nejake ceny dle uvazeni, porota by byli vsichni.
    Myslim, ze by bylo take fajn nejake slevy pro cleny Fanu na e-shopu Huawei, slevy na servisni zasahy v Quadriu
    V novem HuaFanu by klidne mohl byt i e-shop :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Vudce1978 napsal(a):

Ja bych udelal treba nejakou necekane fotosoutez :smiley:, o nejake ceny dle uvazeni, porota by byli vsichni.

A soutezit se bude ve trech kategoriich -
    1. "Tatka"
    2. "Bobajs"
    3. "Rajcata"

Poděkovat autorovi 1
  • upraveno 28. February
    @rumburak A co ti brání taky přidat nějakou fotku? :wink:
    Jinak na nový formát fóra se vážně už těším.
    Poděkovat autorovi 0
  • @rumburak jeste bych pridal: macro na zahradce :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • @kalimero77 taky se tesim na novy format fora, jsem sakra zvedavej a verim, ze bude super :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Já mám jen jeden dotaz co se sbírání bodů a clubu týče. Minulí měsíc jsem nasbíral skoro 50 bodů ale i přesto jsem stále jen Huawei Owner a ne Active Member. O ceny mi nejde ale myslel jsem, že aspoň získám status aktivního uživatele. Když se nic v průběhu měsíce nedělo, tak jsem si říkal že se to zhodnotí třeba za celí měsíc a status se mi změní na začátku přístího měsíce. Dnes je 1.3 a z 46bodu mám jen 1bod a stále status jen Huawei Owner. Děkuji za objasnění
    Poděkovat autorovi 0
  • Toto se bohužel přepíná ručně a jednou za čas, není to hned (na fóru je skutečně hodně lidí, přepínat to ručně u každého tak nedělám nic jiné...)
    Poděkovat autorovi 0
  • @Johny181 už som to rozoberal aj vyššie. Skrátka to nefunguje úplne ako má...
    Najlepšie bude počkať na nové fórum, kde by to malo, ako píše Jozef, ísť automaticky ;)
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 9. March
    Zde se pozná věrný fanoušek značky Huawei :)
    Ještě bych rád sehnal propisky, klíčenky, šňůrky na krk atd.. :)
    IMG_20190309_094724.jpg
    1125 x 1500 - 118K
    Poděkovat autorovi 0
  • Zde se pozná věrný fanoušek značky Huawei :)
    Ještě bych rád sehnal propisky, klíčenky, šňůrky na krk atd.. :)

image
    IMG_20190309_094724.jpg
    1125 x 1500 - 118K
    Poděkovat autorovi 0
  • Jinak ty Huawei propisky, klíčenky, šňůrky na krk, kšiltovky by mohli být zařazeny do Huawei E-Shopu :)
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.