Ochranné sklo

Zdravím, jaké máte zkušenosti s ochrannými skly? Já vyzkoušel již třetí značku a u všech mám po krajích bubliny. Tak si tak říkám jestli to není spíše o displeji telefonu. U Samsungu S5 jsem se s podobnou věci nesetkal a to ani u levných skel.
«1

Komentáře

• lublub  
    upraveno 9. March
    temperované sklo s přilnavostí po celé ploše ti neudělá nikdy žádnou bublinu a jinak v žádném případě to nemůže být displejem
    Poděkovat autorovi 0
  • Hlavně S5 měl rovný displej, teď už jsou zaoblené....
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 9. March
    Poslední temperované sklo bylo od Nillkin. Není přes celý displej, přesto na krajích bubliny. Od koho máte ochranné sklo vy? A máte jej po aplikaci bez bublin?
    Poděkovat autorovi 0
  • mám panzerglass a bez bublin, lepeno po celé ploše, předtím jsem měl winner a tam byla uprostřed olejová skvrna, což mě sralo asi 3dny a pak letělo do koše :smiley:
    Poděkovat autorovi 1
  • mam nillkin 0,2 mm absolutně bez bublin..
    Poděkovat autorovi 1
  • Marek_BMarek_B  
    upraveno 10. March
    @HudBez77 Někdy je to u skla i o rukách :blush: Nic ve zlém..
    Polož si na stůl telefon na šířku, uprostřed nehtem opatrně trochu nadzvedni sklo, až se trochu odlepí, no a pak jeď s prstem s nehtem pod sklem do nějakého z blízkých rohů a prstem druhé ruky hned za ním lisuj (vytlačuj vzduch). Jasný výsledek by se měl dostavit, třeba i na více pokusů :smirk:

Edit: tedy pokud myslíš bubliny po nalepení. Pokud máš bubliny díky špatnému pouzdru, které si nerozumí se sklem, pak musíš zvolit variantu výměny skla, nebo pouzdra...
    Poděkovat autorovi 0
  • Děkuji za rady, zkusím Nillkin 0,2mm 2,5D a uvidíme.
    Poděkovat autorovi 0
  • Musíš ho nalepit velmi přesně je hodně na knop.. Dobře vypucovat displej.. Lepit v neprašném prostředí.. Klidně zkoukni na youtube návody lepení..
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak dneska jsem nainstalil toto sklo (ODKAZ) a vypadá moc pěkně.. sice tam je jedna bublina, ale snad se ztratí. A nandal jsem i silikonový obal - (ODKAZ) - a spolupracují dobře :)
    Poděkovat autorovi 1
  • Mám podobne a je ok. Jen si dlouho marně lamu hlavu když ty skla lepí po celé ploše proč to hyzdi těmi rámečky ať bílými nebo četnými. Navíc vždy trochu uberou s okraje displaye. Přece nemůže být problem a možná i jednodušší vyrobit čiré sklo. Vím že se prodávají i čiré ale ty většinou nebývají 5D a nejdou u mírně zaoblenych displayu jako má P20pro až ke kraji. Většinou bývá dost velká mezera.
    Poděkovat autorovi 1
  • OT - už uxistují i 7D skla, Já si počkám, až vyjde 30D sklo, zatím je to slabota :D
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak já už nějaké to sklo nalepil, ale až u P20 PRO mám problémy. Uvidime, dám tomu ještě jednu šanci.
    Poděkovat autorovi 0
  • Pokud to nevijde po třetí, vrátím se k Samsungu.
    Poděkovat autorovi 0
  • První sklo bylo celé čiré a nebylo po celou plochu. Díky přípravku jsem ho měl hezky vycentrovaný. Takže si nemyslím, že by to bylo zakřivením displeje. Při druhém lepení jsem použil. Plastovou destičku na vytáčení bublin od středu ke krajům. Výsledek lepší přesto ne 100%. Teď mám sklo s černými okraji a jeste horší. Ale za to si můžu sám, tentokrát jsem to nedělal s přípravkem a bez krytu. A teď mi ti s krytem trochu koliduje. V rozích mi to sem tam nadzvedne.
    Poděkovat autorovi 0
  • Používám 5D a 9D skla a lepí po celé ploše a výsledky jsou takové jak zvládne moje šikovnost. Většinou ale ok.
    Poděkovat autorovi 0
  • Nepouzivam nic a mam klid. :-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Měsíc jsem nepoužíval nic a dvě menší vlasenky se objevily. A to nikde nepadl. Asi z nošení v kapse. Teď už mám sklo zase. Ale bez skla se parádně ovládal.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 16. March
    Já jsem nemehlo, nemít ochranné sklo tak ten displej ťuknu :-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Wdk napsal(a):

Tak dneska jsem nainstalil toto sklo (ODKAZ) a vypadá moc pěkně.. sice tam je jedna bublina, ale snad se ztratí

Díky za doporučení a můžu taky jen doporučit. Právě jsem to nalepil a zatím nejlepší sklo co jsem na P20Pro vyzkoušel. Už jsem zkoušel 3 různé z ebay ale jedno bylo o dost menší, druhý zase špatný výřez na notch 3. jakš takš bylo použitelné ale tohle je Top :).
    Poděkovat autorovi 0
  • A nelepi jen po okrajich? Trochu mi mate ten vyber barvy u skla.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.