GPS navigace

Zdravím všechny! Jsem tady nový -dnes jsem si pořídil nový Huawei Nova 3, je to můj první chytrý telefon a lítám v tom jak hadr na palici. Nyní zjišťuji jak a kde mám vyhledat navigaci. Může mi někdo poradit, kde to je v nastavení? Díky všem.

Komentáře

• Vetsina lidi doporucuje Waze. A vyhleda se na obchode play. K tomu je potreba vytvorit Google ucet - email od google.
    Poděkovat autorovi 1
  • Jestli navigaci jako navigaci do auta apod., tak jsem dlouhodobě spokojený se Sygic.
    Poděkovat autorovi 1
  • Pánové děkuji, jestli jsem to správně pochopil, : Vytvořit Google účet,- stáhnout jenom to Waze, nebo Sygic a zbytek už tam je jo?
    Poděkovat autorovi 0
  • Asi tak nějak. Případně Mapy.cz, ty jdou také nastavit off-line, jenom jsem je ještě nějak nezkoušel.
    Poděkovat autorovi 0
  • A nebo pokud máš dost dat, lze používat i online navigaci přímo v google mapach, osobně používám a spokojenost.
    Poděkovat autorovi 1
  • Ne ne ne zas tak bohatý nejsem , raději bych něco co půjde off line. Děkuji všem jdu zkoušet.
    Poděkovat autorovi 0
  • Moc děkuji . Už jsem založil účet google, tak teď budu stahovat, ale ještě 1 podotázka: Co se stane, když si těchto map stáhnu více? Třeba tyto dvě a + i mapy cz.?
    Poděkovat autorovi 0
  • Nic, jste jen omezen uložištěm a to je u Novy 3 128 GB, takže místa dost. osobně mám i mapy.cz, umí vyhledat veškeré adresy v celé ČR...
    Poděkovat autorovi 1
  • Super, já na to koukal tam nejsou moc velké soubory a já mám + sd kartu teď 16 GB a chci pořídit ještě jedni 128GB, tak myslím místa bude dost. Díky moc
    Poděkovat autorovi 0
  • Jo ještě jeden dotaz existují mapy ,kde je navádění i do pruhů? Myslím na mobil. Děkuji.
    Poděkovat autorovi 0
  • vovivovi  
    upraveno 12. March
    Nevím, jak je to u Sygicu, ale navádění do pruhů umí třeba Be-On-Road. Instaluje se jako trial verze, po uplynutí zkušební doby je třeba zakoupit (pokud u ní budeš chtít zůstat),
    Je to český produkt, dříve APONIA.
    https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.aponia.bor3
    Poděkovat autorovi 0
  • Sygic používam už dlho na rôznych mobiloch a zamna spokojnosť a hlavne funguje aj úplne ofline, samozrejme tiež po uplynutí trial verzie je ju potrebné zakúpiť ale zas 24€ čo som zadnú dal aj s dopravnymy Info a licencia je doživotná a je na 3 zariadenia po výmene mobilu je ľahko prenosna.
    Navádzanie v pruhoch funguje.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 12. March
    @vovi Ona Aponia ještě funguje? Není to tak dlouho, co převedli premiový mapy na bezplatný open street maps a pak celkově nereagovali a nic neřešili. V tu dobu jsem s nima (a dalším jejich firmama) skončil a jedu na Waze, který sice nemá navádění do pruhů, ale tak nějak se na něj dá zvyknout a navíc ta spotřeba dat je asi fakt minimální.

Zkoušel jsem sygic a další, tam se vždycky našlo něco, co mi nesedlo. Sygic mám sice někde zaplacenej, ale měl pro mě jeden velký nedostatek, který jsem nedokázal tolerovat (už to bylo déle, tak si nevzpomínám přesně, ale snad neuměl na silnici, kde byla např. v jednom směru "70" poznat, že v mém směru je normálně "90").
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.