Nefunkční dotyk u Huawei P9 lite

Zdravím,
v pondělí mi nereagoval dotyk na telefonu, několikrát jsem ho restartovala, nakonec pomohlo, když jsem ho připojila na nabíjení, i když byl nabitý na 72%. Dotyk se rozjel. Dneska se to stalo znovu, ale nepomohlo ani připojení na nabíječku. Co teď? Mobil už je po záruce.

Komentáře

• Bude se spíše jednat o HW závadu. Pokud telefon nechceš sám rozebírat a hledat, nebo posílat do servisu - cena může být různá, tak je na čase se poohlédnout po novém stroji.
    Poděkovat autorovi 0
  • @sudli , mela byste vyloucit moznost SW zavady (nebo konflikt s aplikaci tretich stran) , i kdyz se jedna nejspise o HW problem, jak pise kolega.
    - restartujte telefon , jakmile nabehne uvodni animace (ne logo), stisknete a drzte tlacitko Volume ( - ) az do uplneho restartu, vlevo dolu uvidite napis Nouzovy rezim. Pokud bude zavada pretrvavat i v nouzovem rezimu >
    - obnovte telefon do tovarniho nastaveni - factory reset (zalohujte si obsah vnitrniho uloziste).
    Poděkovat autorovi 1
  • sudli  
    upraveno 15. March
    @rumburak Díky moc za radu, nefunguje ani v nouzovém režimu. Zkoušela jsem obnovit do továrního nastavení, ale nejde ani to. Mohla by být chyba v tom, že jsem měla nainstalovaný Nova launcher a posledních pár dní mi telefon hlásil chybu? (po restartu byl vždycky ok).
    Poděkovat autorovi 0
  • sudli napsal(a):

Zkoušela jsem obnovit do továrního nastavení, ale nejde ani to

Nejde obnovit tovarni? Jak jste to zkousela?
    Stran Nova launcheru - pochybuji, krom toho v nouzovem rezimu je vypnuty, nemuze mit zadny vliv na funkcnost zarizeni.
    Poděkovat autorovi 0
  • @rumburak zamykacím tlačítkem a volume (+) (alespoň tak jsem to dohledala na webu). Při pokusu o tovární nastavení se telefon zasekne. Jednou se nám podařilo tovární nastavení, ale u výběru jazyka jsme skončili, dotek nereaguje dál.
    Poděkovat autorovi 0
  • sudli napsal(a):

Jednou se nám podařilo tovární nastavení, ale u výběru jazyka jsme skončili, dotek nereaguje dál.

Za pokus to stalo; pro jistotu Vam dam jeste link na perfektni navod na vymenu displeje

https://www.ifixit.com/Guide/Huawei+P9+Lite+Display+Replacement/101588

Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.