software se zasekl v erecovery

zdravim,
mel jsem nejake problemy s telefonem, sekal se, neoteviral aplikace..tak jsem chtel udelat hard reset v eRecovery, HR dobehl do 99% a dal se nedostal..tak jsem pres on/off tlacitko restartoval,, udelal opet HR a zase 99% a dal nic..pote se mi ukazalo, zeje potreba udelat format partition, ktery ale take nedobehne do konce, ukaze se velky cerveny vykricnik a mam pouze moznost telefon v eRecovery vypnout..dal se nikam nedostanu..
mohu software nejak napravit pres PC?
nebo musim dat telefon na servis? telefon je v zarucni dobe, ale nechce se mi ho posilat nekam do britexu, tudiz je mozne ho hodit nejakemu servisu, ale aby se mi nezrusila zaruka?

diky za odpoved
«1

Komentáře

• Nemels nahodou telefon pripojeny k PC nebo na nabijecce?
    - nech uplne vybit baterii a zkus znovu factory reset, pokud mozno z Recovery, ne z eRecovery
    - popripade muzes zkusit reinstalovat FW skrze Firmware finder (metodou eRecovery) .
    Snad nekdo dalsi poradi lepe.
    Poděkovat autorovi 0
  • pres noc jsem nechal vybit baterii, stav je stale stejny..kdyz zapnu volume up a on/off tlacitko do stavu erecovery, nabidne me to pouze format partition a kdyz ho potvrdim, zacne to bezet ale nepovede se to a nabidne mi to akorat vypnout telefon..
    samozrejme zapnout normalne nejde, rozjede se to pouze do uvitaciho loga,pak se telefon vypne a zapne se do erecovery..
    snazim se najit, jak se dostat do recovery mode, ale nenasel jsem a vzdy jsem pouze v eRecovery
    Poděkovat autorovi 0
  • Do Recovery se dostanes za normalnich okolnosti Volume Up + Power , pokud jsi pripojeny k PC nebo nabijecce, nabehnes do eRecovery. Netajis nam neco, nejaky pokus s jinym firnware atp.? :smile: . A co tam mas vlastne, jakou sestavu FW?
    Snad bys mohl zkusit Service ROM, ale radeji to posli do servisu. . Kdyz rikam servis, mam na mysli servis, ne Britex :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • zadna romka jina tam neni, v telefonu je posledni dostupny android z aktualizaci..obraz telefonu vypadal tak, jak kdyby byl zavirovanej..recovery uz nejde, volume up + power me zanese pouze do moznosti format data partition, a je to v modu eRecovery (bile pozadi), pres nefunkcni format se dal nedostanu, bohuzel

me slo o to, jestli bych to nejakym programem neopravil pres PC aniz bych to musel nekam posilat..jaky servis myslis?
    Poděkovat autorovi 0
  • U Huawei ty možnosti moc ještě neznám mám teprve první telefon Huawei. Ale u Sony byla možnost opravy systému přes PC buď přes ofiko Xperia Companion nebo přes Emma se to myslím jmenovalo. Telefon se připojoval k PC ve vypnutém stavu + stisknuté tlačítko volume Up nebo Down už nwm. Tak jestli to tahle nejde i u Huawei pře HiSuite v PC. je tam možnost System Recovery a píšou u toho: If your device cannot be turned on, use this function to recover the system.
    Poděkovat autorovi 0
  • HiSuite mi pise, ze u meho telefonu neni podporovano obnoveni systemu pres PC..kdyz jsem se podival, jake zarizeni je podporovano, tak mi to ukazalo pouze 3 zarizeni, coz je samo o sobe dost vtipne :D
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak to je hodně užitečné :D
    Poděkovat autorovi 0
  • Jaky tam byl FW? Co tak zebrat flashdisk , hodit tam FW s zkusit nahodit?
    Poděkovat autorovi 0
  • sd karta do P20 Pro ani dat nejde..fw tam byl originalni s posledni aktualizaci, zadny prehrani nebylo
    Poděkovat autorovi 0
  • Pisu flashdisk s OTG. Ne sd kartu. Takhle jsem flashoval ze 163 na 129.
    Poděkovat autorovi 0
  • Taky jsem flashoval z USB .128 a . 195 přes redukci
    Poděkovat autorovi 0
  • zitra koupim flashku a zkusim to..jen jse mto nikdy nedelal :)
    Poděkovat autorovi 0
  • @ondr4 , jeste nez koupis flashku, prover funkcnost Recovery, vypni a pouzij trojhmat, pokud nenabehne update a nevypise ti Install failed / package does not exist nebo not found , tak tam nic nenainstalujes. Ale mozna se pletu :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • Ještě než koupíš flashku tak si kup flašku (tu případně vypiješ při neúspěchu) :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • a hlavně je dobrý i před, na odvahu.. :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Ale zase nie celú pred, aby si vedel čo robíš a kde si :)
    Poděkovat autorovi 0
  • kdyz dam trojhmat, vybehne me vykricnik a Software install failed! Get help from www........
    takze teoreticky by to mohlo jit..muzete mi nekdo postnout postup rebootu z flash disku? diky
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 24. March
    Zkousel jsi obnovit firmware pres eRecovery? Nevim, zdali to uz funguje ve vsech regionech, ale za pokus to stoji. Jdi do eRecovery a tam budes mit moznost Download latest version and recovery.
    Poděkovat autorovi 0
  • Postup bude stejný jako u tohoto návodu na 1. stránce https://www.huafan.cz/discussion/6976/navod-na-clt-l09-clt-l29-8-1-0-128a-c432-downgrade-fw-128a/p1 Jenom použij tento soubor což je A9.195 https://androidhost.ru/T8h v návodu je odkaz na A8.128
    Poděkovat autorovi 0
  • ja to uz psal v prvnim prispevku, ale opaknu to:
    1. telefon zacal blbnout, neotviraly se aplikace, samovolne obcasne vypnuti telefonu
    2. rikam ok, udelam HR, at me telefon jede - udelal sem volume down + on/off tlacitko, dal jsem reboot
    3. reboot dosel do 99% a hotovo, dal nez hodinu se nic nedelo, rikam OK, vypnu zapnu telefon, opet erecovery, opet reboot
    4. reboot opet 99%, dal nic, opet zase vypnu zapnu telefon, napise me to, ze jsou data corrupted, zacne se stahovat asi 3,9 gb data, a telefon obnovuje
    5. telefon se neobnovil, zasekal se a porad chce format data partition, coz se take nedari..

na tomto stavu muj telefon je, jakmile zapnu eRecovery, tak to chce format data partition, po asi 10 minutach napise, ze to formatovat nejde a nabidne me to jen shutdown

trojhmat me ukaze Software install failed! Get help from www....

jdu zkusit navod, dekuji
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.