Oznámení SMS

Dobrý den, můžete mi prosím někdo poradit jak nastavit oznámení příchozí sms? Huawei mám již několikátý ale u tohoto se s tím peru.
Jde mi o zobrazení na horní liště. At nastavím jak nastavím , při příchozí sms se objeví obálka s kouskem náhledu textu ( což nechci) , a nebo vůbec nevím že mi přišla sms do doby než displej odemknu. Vždy jsem na jiných přístrojích měla ve vrchní části pouze obálku bez jakéhokoliv náhledu textu. A to bych chtěla i ted. Prosím nevíte někdo jak na to, už se s tím peru docela dlouho.
Nastavení - oznamovací panel a stanový řádek - správce oznámení - sms a mms - a dále nevím co zvolit z výberu. Pokud tedy jsem ve správném nastavení. Děkuju
Štítky:

Komentáře

• Ještě přikládám screen tabulky kde nevím jaké nastavení zvolit. Ano zkoušela jsemrůzně nastavit ale neuspešně. Diky moc.
    Screenshot_2019-03-21-10-50-33.png
    1080 x 1920 - 103K
    Poděkovat autorovi 0
  • Obálka s kúskom náhľadu textu sa ale zobrazí na hlavnej domovskej obrazovke, respektíve, keď je telefón odomknutý, nie?
    Poděkovat autorovi 1
  • upraveno 21. March
    @Roxana , zkuste nainstalovat jiny motiv, ty notifikace na zamykaci
    obrazovce závisi i na motivu . Popripade tapetu na zamcene obrazovce zvolit typ odemceni magazinu, nevim presne, jak je to na GX8.
    Poděkovat autorovi 1
  • Peter Kmec ano ale jde o to , že nechci aby šel vidět text sms když neco dělám na mobilu a ukazuji to třeba jiné osobě , ne vždy je vhodné , že se ukáže co je psáno v sms.
    Poděkovat autorovi 0
  • Rumburaku , omlouvám se nejsem zrovna IT a moc nerozumím řeči tohoto kmene ( notifikace, odemčení magazinu) , jediné co jsem pochopila , změnit motiv , zkouším a stale žádná změna. Prostě mi to hlava nebere , není to zrovna mobil za hubičku a tak si říkám, že takové základní nastavení přeci musí někde být.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.