Koupím Huawei P20 Pro

Zdravím!
Rád bych se plnohodnotně přidat do zdejší komunity a rozhodl jsem se pořídit si nový smartphone, a to Huawei P20 Pro 6GB/128GB Dual SIM, nejlépe asi Midnight Blue... ;-)
Chci Vás proto požádat, zda někdo nemáte nějaký tip na výhodnou koupi tohoto přístroje. Výplatu nemám nic moc, ušetřit se s hypotékou prakticky nic nedá a za starou Xiaomi Mi6 moc nedostanu. Akceptoval bych tak cenu cca do 12.000,- Kč.
Předem děkuji za každý váš tip... Děkuji! :-)

Komentáře

• Pokud máš zájem ještě o P20pro nabízím jednu za tobě avizovanou cenu 12tis. Zbytek mail, kde mohu zaslat foto atd... tomasz70@seznam.cz
    Poděkovat autorovi 0
  • tomasz70 napsal(a):

Pokud máš zájem ještě o P20pro nabízím jednu za tobě avizovanou cenu 12tis. Zbytek mail, kde mohu zaslat foto atd... tomasz70@seznam.cz

Jestli je nová, modrá a cena DO 12.000,- Kč, tak dej vědět, ale nějak tuším, že ne... ;-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak nevím, P20 Pro drží ceny i po představení P30 na původních hodnotách... Každopádně mě zaujala nová Xiaomi MI9 SE, která má kompaktnější rozměry, TOP design, integrovanou čtečku v displeji atd. a stojí bratru 340 USD, což je necelých 8.000,- Kč! https://cnews.cz/xiaomi-mi-9-se-parametry-cena
    Asi není co řešit...
    Xiaomi MI 9 se.jpg
    895 x 474 - 82K
    Poděkovat autorovi 0
  • To radeji neorezanou MI9. Prece jen procesor je uplne jinde....
    Poděkovat autorovi 0
  • Nový mobil to není protože ho právě používám. Proč bych prodával nový mobil, že. Většinou se prodávají použité, ale to neznamená poškozené, odřené atd. Barva je twilight. Nošeno v krytu a sklem
    . Krytů mám několik.. Asi tak
    Poděkovat autorovi 0
  • tomasz70 napsal(a):

Nový mobil to není protože ho právě používám. Proč bych prodával nový mobil, že. Většinou se prodávají použité, ale to neznamená poškozené, odřené atd. Barva je twilight. Nošeno v krytu a sklem

. Krytů mám několik.. Asi tak

Noo, chtít za (asi rok?) používaný phone 12.000,- Kč, když za stejnou cenu se dá sehnat zcela nový v obchodě a nový z druhé ruky (výhry, dary apod.) se prodávají na Bazoši za 10.000,- Kč, není z Tvé strany zrovna lukrativní nabídka... ;-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Já reagoval jen na poptávku. Toť vše. Vždyť to nikdo kupovat nemusí. Mám ho od října. Ale prostě zapomeňte na to. Když se všude prodává nový za 12tis tak si ho může kdekoliv koupit a pak nechápu proč se tady poptává. Internet má každý a není nic složitého si ho koupit. Omlouvám se že jsem vůbec reagoval.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak třeba ho nechce za 12, ale kdybys dal 8 za svůj, tak ho bere spíš než ten nový :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • Huawei bude otevírat novou prodejnu v Praze a bude omezené množství tel. za zvýhodněnou cenu. Třeba P20Pro za nějakých 9 tisíc
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.