Problem s hrama

Zdravim,Chci se zeptat jestli ostatni majitele P8 maji problemy s hrama.Jednoduse co 2 stahnuta hra s obchod play nefunguje.Vecinou se sekne v loadingu a finito.

Komentáře

• Možná by bylo ideální nějaké takové konkrétní hry napsat, já třeba s tímto problém nemá, ale to může být tím, že hrajeme každý něco úplně jiného...
    Poděkovat autorovi 0
  • Priklad je treba Xenowerk nebo Asphalt 8.Tezko se nacita i Real racing.Mozna to bude verzi Androidu mam totiz 5.0.1
    Poděkovat autorovi 0
  • Přesně takový problém jsem neměl, ale stávalo se mi že po pár minutách hry se začal P8 neskutečně sekat a přehřívat. Co mi pomohlo bylo hru minimalizovat, skočit do nastavení aplikací a povolit GPU rendering. Tato možnost tam není defaultně, pouze když app běží a využívá GPU.
    Poděkovat autorovi 0
  • Sanches napsal(a):

Priklad je treba Xenowerk nebo Asphalt 8.Tezko se nacita i Real racing.Mozna to bude verzi Androidu mam totiz 5.0.1

Mám pocit, že u Asphaltu 8 se mi to stalo také (ostatní jsem nezkoušel). Pomohlo, že jsem přepnul jazyk v Nastavení/Rozšířené nastavení/Jazyk a region na angličtinu a spustil hru. Normálně se načetla a pak jsem jazyk vrátil na češtinu a už fungovala normálně.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 19. November 2016
    prispevok sa netykal P8 prosim zmazat
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.