oznámení na zamčené obrazovce

Ahoj vespolek, chtěl bych se zeptat, jestli vám funguje korektně nastavení "Oznámení zamčené obrazovky" ?
U mě nastavení "Zobrazit" má stejný účinek jako "Zobrazit, ale skrýt obsah" - prostě na zamčené obrazovce se mi vždy zobrazí jen proužek se jménem aplikace a "1 oznámení". Text oznámení na zamčené obrazovce prostě neuvidím v žádné apliaci. Zkoušel jsem různě nastavovat - restart - nastavení zpět na požadovanou hodnotu, ale nic nepomáhá.
Volba "Nezobrazovat" funguje korektně.
Napadá někoho něco jiného než FR?

Komentáře

• upraveno 15. April
    Takhle to, myslím, pracuje ve spojení s rozpoznáváním obličeje. Které bohužel u P30 není tak bezpečné jako u novy 3, která nabízí prostorové snímání. Zkus to bez toho a dej vědět! :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • bolek  
    upraveno 15. April
    odemykání obličejem mám vypnuto...
    Poděkovat autorovi 0
  • Ale otisk prstu, vzor alebo PIN nastavený máš, že? Skús vypnúť akékoľvek zabezpečenie a vtedy by sa to malo zobraziť...
    Poděkovat autorovi 1
  • je to tak :-)
    takže holt smůla
    Poděkovat autorovi 0
  • Zobrazuje iba ak je veškeré zabezpečenie vypnuté, však? :)
    Poděkovat autorovi 0
  • jojo, trošku naprd :wink: , @Jozef_HuaFan - prosímtě, je to záměr, nebo bug?
    Poděkovat autorovi 0
  • Neviem či priamo zámer, ale bug to nie je. Proste je to tak v EMUI nastavené už dlhšie. "Soudruzi" v Číne (v Huawei) sa rozhodli, že to takto bude najlepšie. Pre všetkých... ;)
    Poděkovat autorovi 0
  • Mě to tedy normálně funguje. 1 fotka je zobrazit a druhá je zobrazit a skrýt obsah. Mám tam otisk a pin. Rozpoznávání obličeje mám vypnuté.
    imageimage
    Screenshot_20190415_120955_com.android.keyguard.jpg
    1080 x 2340 - 945K
    Screenshot_20190415_121413_com.android.keyguard.jpg
    1080 x 2340 - 1M
    Poděkovat autorovi 1
  • bolek  
    upraveno 15. April
    hmm, tak jsem myslel, že jsem na to přišel - změnil jsem launcher zpět na stock a oznámení fungují. Pak jsem vrátil zpět na Novu a .... začalo to taky fungovat :smiley:
    tak nevím, každopádně zatím jsem zkoušel Textru, BlueMail, Viber a všechny oznámení teď fungují i s Nova Launcherem... :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak sláva!!! Přišlo mi to divné... Ale i když jsi nezjistil, čím to bylo, těš se z toho, že už to pracuje, jak má, resp. jak chceš! :wink: (možností v nastavení je opravdu požehnaně!)
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.